Tuzla Çocuk Esirgeme Kurumu nerede, nasıl gidilir?

Tuzla Çocuk Esirgeme Kurumu hangi İETT otobüs geçer, hangi Metro veya Marmaray durakta inmek gerekir gibi akıllı ulaşım bilgileri ile çalışma saatleri ve telefon numarası.

Tuzla ilçesindeki kimsesiz çocukların hizmet aldığı Tuzla Çocuk Esirgeme Kurumu, yıllardır hizmet vermeye devam ediyor. Böylece çocuklar sokaklarda kalmaktan kurtularak eğitim şansı elde ediyor. Tuzla’daki çocuk esirgeme kurumu, Kocaeli Çayırova’daki çocuk esirgeme kurumu bünyesinde bulunuyor.

Çayırova Sevgi Elleri Çocuk Esirgeme Kurumunu ziyaret etmek isteyenler için Akse Mahallesi 451. Sokak 41420 Çayırova/Kocaeli adresinde bulunur.

Tuzla ve Çayırova bölgesine hizmet veren çocuk esirgeme kurumu, Çayırova’da Akse Mahallesi’nde yer alır. Burada çocuklara bakanlık bünyesinde eğitim ve bakım verilir. Çocuklar bu evlerde yetiştirilerek iyi bir birey olarak topluma kazandırılmaya çalışılır.

İyilik sever vatandaşlar zaman zaman bu sevgi evlerini ziyaret ederek çocuklara hediye verebilir. Ancak bunun için öncelikle ilgili çocuk esirgeme kurumunu arayarak bilgi vermekte yarar vardır. Çat kapı yapılan ziyaretler hoş karşılanmaz.

Tuzla Çocuk Esirgeme Kurumu’na nasıl gidilir?

Adres: Akse Mahallesi 451. Sokak 41420 Çayırova Tuzla / İstanbul. Telefon numarası: +90 262 721 06 38.

Çayırova Fırat Caddesi üzerindeki 2477 Sokak otobüs durağında inerek ulaşabilirsiniz. 406 nolu otobüs ile gidebilirsiniz. Rahmi Dibek Caddesi’ndeki 558 Sokak 1 durağında inerek gidebilirsiniz. 435, 559, 557, 320, 325 nolu otobüs ile gidebilirsiniz. Serkan Özçeri Caddesi’ndeki Serkan Özçeri Caddesi durağında inerek gidebilirsiniz. 418 nolu otobüs ile gidebilirsiniz.

Marmaray ile Gebze durağında inip Şehit Abdullah Horoz Caddesi durağından 418 nolu otobüse binip tek vasıta ile gidebilirsiniz. Otobüsten Serkan Özçeri Caddesi durağında inmeniz gerekmektedir.