Tuzla İŞKUR nerede, nasıl gidilir?

Tuzla İŞKUR hangi İETT otobüs geçer, hangi Metro veya Marmaray durakta inmek gerekir gibi akıllı ulaşım bilgileri ile çalışma saatleri ve telefon numarası.

İşsiz vatandaşlara iş imkanı sağlamak amacı ile hizmet veren Tuzla İŞKUR’un nerede olduğunu öğrenmek istiyorsanız, doğru yerdesiniz. Bu rehberi takip ederek İŞKUR Tuzla Hizmet Merkezi’nin adresini, telefon numarasını ve yol tarifini öğrenebilirsiniz.

Firmalar ile iş taleplerine karşılık veren, istihdama katkı sağlaması ile öne çıkan İŞKUR Tuzla Şube Müdürlüğü, Tuzla Belediyesi, İstanbul Anadolu Yakası Organize Sanayi Bölgesi ve Tuzla Marina gibi çok sayıda kurumla birlikte çalışıyor.

Tuzla İŞKUR nerede?

  • Tuzla İŞKUR adresi: Yayla, Fevzi Çakmak Cd. No:45, 34944 Tuzla/İstanbul
  • Tuzla İŞKUR telefon numarası: (0216) 511 25 42

İŞKUR Tuzla Hizmet Merkezi, işçi ile işveren arasında istihdam köprüsü oluşturarak binlerce kişiyi işe yerleştiriyor. İŞKUR Tuzla Hizmet Merkezi, iş arayan vatandaşlar ile işvereni buluşturarak binlerce vatandaşın istihdam edilmesine katkıda bulunuyor.

İş arayan vatandaşlar İŞKUR ofisi veya internet sitesi üzerinden başvuru yaparak CV oluşturabiliyor. Alınan başvurular, üye işverenler tarafından inceleniyor. İncelenen başvurulardan onaylanan ise Tuzla İŞKUR güvencesi ile işe başlıyor.