Ümraniye Kaymakamlığı nerede, nasıl gidilir?

Ümraniye Kaymakamlığı hangi İETT otobüs geçer, hangi Metro veya Marmaray durakta inmek gerekir gibi akıllı ulaşım bilgileri ile çalışma saatleri ve telefon numarası.

Ümraniye ilçesine hizmet vermekte olan Ümraniye Kaymakamlığı’nın binası, Ümraniye’nin İnkilap Mahallesi’nde Şile Otoyolu kenarında bulunmaktadır.

Ümraniye Kaymakamlığı’na nasıl gidilir?

Adres: İnkılap Mahallesi, Fatih Sultan Mehmet Caddesi, No:61, 34764 Ümraniye / İstanbul. Telefon numarası: +90 216 316 52 54.

Kaymakamlık önündeki Ümraniye Eğitim Araştırma Hastanesi otobüs durağı ile gidebilirsiniz. Duraktan 9, 9K, 9T, 11, 11A, 11ÜS, 14YK, 15BK, 15TK, MR9 İETT otobüsleri geçer.

Fatih Sultan Mehmet Caddesi’ndeki Ümraniye Belediyesi otobüs durağına 100 metre uzaklıktadır. Duraktan 15TY İETT otobüsü geçer.

Atatürk Caddesi’ndeki Ümraniye Belediyesi otobüs durağına 200 metre uzaklıktadır. Duraktan 7, 11K, 11ST, 14D, 14K, 15B, 15TY, 15YK, UM13 İETT otobüsleri geçer.

Ümraniye Kaymakamlığı’na ulaşım

1. Ümraniye Kaymakamlığı’na metro ile gitmek için M5 Üsküdar – Çekmeköy Metro Hattı’nı kullanmanız gerekmektedir. Size en yakın metro durağından metroya binin. Metrodan Çarşı istasyonunda inin ve Çarşı-3 çıkışından çıkın.

Eğer Kadıköy – Tavşantepe metrosunu kullanıyorsanız, metrodan Göztepe istasyonunda inin, 15BK veya 15TK İETT otobüslerine aktarma yapın, Ümraniye Eğitim Araştırma Hastanesi durağında inin.

2. Ümraniye Kaymakamlığı’na Marmaray ile gitmek için size en yakın Marmaray durağından trene binin. Üsküdar durağında trenden inin. Buradan M5 Çekmeköy metrosuna aktarma yapın. Çekmeköy yönüne giden metroya binin. Metrodan Çarşı istasyonunda inin ve Çarşı-3 çıkışından çıkın.

3. Ümraniye Kaymakamlığı’na otobüsle ile gitmek için Çavuşbaşı Caddesi’ndeki “Ümraniye Belediyesi” durağında inilerek gidilir. Atatürk Caddesi’ndeki “Elmalıkent” durağında inilerek gidilir. “Ümraniye Eğitim Araştırma Hastanesi” durağında inilerek gidilir.