Ümraniye Kent Lokantası nerede, nasıl gidilir?

Ümraniye Kent Lokantası hangi İETT otobüs geçer, hangi Metro veya Marmaray durakta inmek gerekir gibi akıllı ulaşım bilgileri ile çalışma saatleri ve telefon numarası.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) tarafından işletilen Ümraniye Kent Lokantası, vatandaşların ucuz, temiz ve kaliteli yemeğe ulaşmasını sağlıyor. Ümraniye’deki kent lokantası, NATO Yolu Caddesi’nde yer alıyor.

150 metrekare restoran alanı olan Ümraniye Kent Lokantası, aynı anda 40 kişiye hizmet verebiliyor. Lokantanın tüm çalışanları kadın personelden oluşuyor.

Ümraniye Kent Lokantası’na nasıl gidilir?

Adres: Esenşehir Mahallesi, NATO Yolu Caddesi, No:201-205/B, 34776 Dudullu Osb / Ümraniye / İstanbul. Telefon numarası: 444 10 34.

NATO Yolu Caddesi üzerinden geçen Dudullu – Bostancı, Dudullu – Sarıgazi, Dudullu – Yenidoğan – Sancaktepe minibüsleri ile ulaşabilirsiniz. Ayrıca Baraj Yolu üzerindeki Kadosan Sapağı otobüs durağına 200 metre uzaklıktadır. Duraktan 19A, 19E, 19EK, 19V, 131YS İETT otobüsleri geçer. Metro ile gitmek isterseniz, M8 metrosunda Modoko – Keyap istasyonunda inmeniz gerekir.