Anadolu Yakası Apple mağazaları nerede?

Apple’ın İstanbul’un Anadolu Yakası’nda mağazası olup olmadığını merak ediyorsanız, burada Apple’ın Anadolu Yakası’ndaki mağazalarının listesini veriyoruz. Apple’ın Anadolu Yakası’ndaki mağazalarının adres ve telefon numaraları için doğru yerdesiniz.

Apple’ın Anadolu Yakası mağazaları, 100’den fazla ürün çeşidiyle tüketicileri bekliyor. Ayrıca tüketicilere hizmet etmek üzere çok sayıda özel eğitim alan Genius ekibi bulunuyor. Ekipler, İspanyolca, Almanca ve Bulgarca dahil 10 farklı dili konuşabiliyor.

Apple’ın Anadolu Yakası’ndaki ilk mağazası, Ekim 2014’te Üsküdar’daki Akasya AVM’de açıldı. Apple’ın Anadolu Yakası’ndaki ikinci mağazası ise Ekim 2021’de Kadıköy Bağdat Caddesi’nde açıldı.

Apple Store Anadolu Yakası adresi

İstanbul’un Anadolu Yakası’ndaki Apple Store, Üsküdar Acıbadem Mahallesi’nde yer alan Akasya AVM içinde bulunuyor. Apple Store Akasya AVM adresi: Akasya AVM Acıbadem Mah., Çeçen Sok. No: 25. Apple Store Akasya telefon numarası: (0216) 250 71 00.

Anadolu Yakası’ndaki ikinci mağaza ise Kadıköy Bağdat Caddesi’nde yer alıyor. Apple Store Bağdat Caddesi adresi: Bağdat Caddesi, No: 342 Caddebostan Kadıköy İstanbul 34728. Apple Store Kadıköy telefon numarası: (0216) 468 01 00.

Apple Store mağazalarında verilen hizmetler

Apple mağazalarında iPhone, iMac, iPad ve iPod dahil olmak üzere 100’den fazla ürün yer alıyor. Apple Store’u ziyaret edenler, şifresiz Wi-Fi hizmetiyle ürünlerin tümünü deneme imkanı buluyor. Alınacak ürünlerin, Genius’lar tarafından kişiye özel kurulumu yapılıyor. Bu işlem kapsamında, alınan ürünlere kullanıcıların e-posta hesaplarının kurulması, iCloud senkranizasyonunun yapılması ve gerekli uygulamaların indirilmesi gibi işlemler yer alıyor.

Apple müşterileri, Apple Store’da yer alan atölyelerde ürünler hakkında daha fazla bilgi alabileceği gibi internetten kayıt yaptıran müşterilere eğitim de sunuluyor. Birebir (One on one) eğitim almak isteyen ve belli projeleri üzerinde çalışmak isteyen müşteriler ise eğitim alabilecek. Apple Store mağazalarında hizmete giren Genius Bar, teknik hizmet alanında İstanbul’daki müşterilerin ihtiyacını rahatlatıyor.

Daha Fazla Yer Listesi