Et ve Süt Kurumu İstanbul şubeleri

Et ve Süt Kurumu İstanbul’da nerelerde var diye merak ediyorsanız, doğru yerdesiniz. Et ve Süt Kurumu, İstanbul’daki mağazasında satışlarına devam ediyor. Et ve Süt Kurumu’nun İstanbul’daki tüm şubeleri ile ilgili adres bilgilerinin yer aldığı bu eksiksiz kılavuza hoş geldiniz.

Et ve Süt Kurumu’nun şu anda İstanbul’da bir mağazası bulunuyor. İstanbul’un her yerinden vatandaşların ucuza et almaya gittiği Et ve Süt Kurumu İstanbul şubesi oldukça popüler bir yer durumunda. Aslında Et ve Süt Kurumu, 2017 yılında İstanbul’daki tüm şubelerini kapatmıştı, ancak kurum o tarihten bu yana bir şubede satışa devam ediyor.

2017 yılında İstanbul’daki tüm mağazalarını kapatan Et ve Süt Kurumu, şu anda sadece Beylikdüzü’ndeki bir mağazada satışlara devam ediyor. Mağazalardan satış yapmasa da bazı marketlerde halihazırda Et ve Süt Kurumu reyonları bulunuyor. Et ve Süt Kurumu’nun İstanbul’da Beylikdüzü dışında başka bir ilçede bir şubesi bulunmuyor.

Et ve Süt Kurumu İstanbul’da nerede?

Et ve Süt Kurumu İstanbul’da Beylikdüzü mağazası üzerinden her keseye uygun satışlarına devam ediyor. Et ve Süt Kurumu’nun İstanbul şubesinin adresi ve telefon numarası aşağıda yer almaktadır.

  • Et ve Süt Kurumu’nun İstanbul Beylikdüzü mağazasının adresi: Adnan Kahveci Mahallesi Atakent Caddesi No: 29/46 Beylikdüzü/İstanbul.
  • Telefon numarası: 0 (212) 855 03 34.

Et ve Süt Kurumu İstanbul şubesinde her keseye uygun fiyatlarla sığır eti, tavuk eti, köfte, sucuk, salam, sosis, koyun eti, dana eti, kuzu eti çeşitlerinin satışını yapar. Et ve Süt Kurumu mağazaları pazar günleri dışında haftanın her günü hizmet vermektedir. Et ve Süt Kurumu İstanbul mağazası, Kavaklı Mahallesi Kosova Caddesi No: 17 Beylikdüzü/İstanbul adresinde bulunur.

İstanbul Et İşletme Müdürlüğü, İstanbul, Kırklareli, Tekirdağ Çanakkale, Edirne bölgelerinden aldığı sığır ve koyunları keserek ürettiği etleri karkas ve kemiksiz olarak veya et ürünleri şeklinde değerlendirmektedir.

Daha Fazla Yer Listesi