Kartal Mahalle Haritası

İstanbul Kartal’da yer alan mahallelerin haritası ve harita üzerinde işaretlenmiş halini görüntüleyebilirsiniz. Sizin için hazırladığımız Kartal mahalle haritasını altta interaktif olarak kullanabilirsiniz. Kartal mahalle haritası ile tüm mahallelere göz atabilirsiniz. Haritaya yakınlaşarak veya haritayı sürükleyerek daha yakından bakabilirsiniz. Ayrıca sayfayı daha aşağıya kaydırarak Kartal’ın resmi haritalarını indirebilirsiniz.

Yukarıdaki interaktif harita, Kartal 24 tarafından Yandex Haritalar altyapısı kullanılarak hazırlanan Kartal mahalle haritasıdır. Harita üzerinde yakınlaştırma yapabilirsiniz. Sokak isimleri ve alanları güncel olarak görebilirsiniz. Ayrıca aşağıda, resmi Kartal haritasını görebilirsiniz ve istediğiniz mahallenin haritasını indirebilirsiniz.

Kartal mahalle haritası

Kartal’daki mahallelerin haritaları sayfasında Atalar Mahallesi, Petroliş Mahallesi, Esentepe Mahallesi, Karlıktepe Mahallesi, Kordonboyu Mahallesi, Yukarı Mahallesi, Orhantepe Mahallesi, Cevizli Mahallesi, Gümüşpınar Mahallesi, Orta Mahallesi, Soğanlık Yeni Mahallesi, Topselvi Mahallesi, Yalı Mahallesi, Yunus Mahallesi, Çavuşoğlu Mahallesi, Uğurmumcu Mahallesi, Yakacıkyeni Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Çarşı Mahallesi ve Hürriyet Mahallesi haritası bulunuyor. Kartal’da 20 mahalle vardır ve mahallelerin tam listesi de bu şekildedir.

Kartal Haritasi

Haritanın tam versiyonunu indirmek için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz:

JPG fotoğraf olarak indirin PDF olarak indirin

Her mahallenin kendi haritasını aşağıdaki sayfalarda görebilirsiniz.

Daha Fazla Kent Rehberi