Kartal’daki Yüzme Havuzları

Havuzda yüzmek popüler bir eğlence aktivitesi ve harika bir egzersiz şeklidir. Havuzlar, kamu tesisleri, oteller, özel kulüpler ve hatta bazı konutlar gibi çeşitli ortamlarda bulunabilir. Bu makalede Kartal’daki en iyi yüzme havuzları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Havuzda yüzmek, her yaştan ve fitness seviyesinden insan için keyifli ve canlandırıcı bir aktivite olabilir. Aktif kalmanın, sıcak havalarda serinlemenin ve arkadaşlarınızla ve ailenizle sosyalleşmenin harika bir yolu. Peki Kartal’da hangi havuzlar var?

İstanbul Kartal’da birkaç mükemmel yüzme havuzu vardır. Kartal’da beğenilen bazı popüler yüzme havuzları şunlardır:

DSİ Dragos Yüzme Havuzu

dragos yuzme havuzu dsi

Dragos’ta yer alan DSİ Dragos Yüzme Havuzu, güzel ve manzaralı bir ortama sahip bir yüzme havuzuna sahiptir. Eğlence amaçlı yüzücüler için mükemmel bir yerdir. İstanbul Devlet Su İşleri bünyesindeki mekan, halka açıktır ve giriş ücretlidir. Memurlar mekandan ücretsiz faydalanabilir.

Yakacık Yüzme Havuzu

yakacik yuzme havuzu

Yakacık İTO Spor Salonu yanında bulunan bu birinci sınıf tesis, 2007 yılından beri vatandaşların hizmetinde. Gençlik ve Spor Bakanlığı bünyesindeki mekan halka açıktır ve hem ciddi yüzücüler hem de sıradan ziyaretçiler için idealdir.

Hasan Dogan Spor Kompleksi Kapalı Yüzme Havuzu

hasan dogan yuzme havuzu

Kartal Spor Caddesi yakınlarında bulunan bu merkez, İstanbul Büyükşehir Belediyesi bünyesinde hizmet vermekte olup; ısıtmalı ve olimlik yüzme havuzu sunarak hava koşullarından bağımsız olarak her türlü havada yüzmeyi eşsiz bir deneyim haline getiriyor. Ayrıca kompleks içinde kapalı otopark, spor salonu ve diğer tesisler de vardır.

Cevizli Ordu Evi Yüzme Havuzu

cevizli ordu evi yuzme havuzu

Kara Kuvvetleri Komutanlığı bünyesindeki yüzme havuzu, canlandırıcı ve doğal bir yüzme deneyimi sağlar. Yaz aylarında popülerdirler ve genel olarak asker aileleri tarafından kullanılmaktadır.

Karayemiş Tesisleri Açık Yüzme Havuzu

karayemis havuz

Karayemiş Tesisleri içinde yer alan bu açık yüzme havuzu, sıcak aylarda yüzmek için harika bir yer sağlar. Havuz yeşilliklerle çevrilidir ve hoş bir güneşlenme terasına sahiptir. Giriş ücretlidir.

Kartal Ahmet Şimşek Yarı Olimpik Yüzme Havuzu

Oksijen Yüzme Kulübü

Oksijen Yüzme Kulübü bünyesinde hizmet veren yarı olimpik yüzme havuzu, yüzme dersi alan öğrencilerin hizmetinde olan bir başka harika kapalı yüzme havuzudur.

Daha Fazla Yer Listesi