Sancaktepe elektrik kesintisi

Sancaktepe'de elektrik kesintileri hakkında bilgiler. Yeni bir elektrik kesintisi var mı, elektrikler kaç saat kesik olacak ve tekrar ne zaman gelecek?

AYEDAŞ tarafından İstanbul Sancaktepe’de planlı olarak yapılan elektrik kesintilerine güncel olarak bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Kesintileri görmek için sayfayı aşağıya doğru okumaya devam edin. Sancaktepe ilçesi güncel elektrik kesintisi bilgileri… Bugün Sancaktepe’de elektrikler kesilecek mi? Sancaktepe’de elektrikler ne zaman gelecek? Elektrik arızası giderildi mi?

Eğer şu anda elektrikler kesikse ve burada yazmıyorsa, kesinti plansızdır ve bir sorun var demektir. Öğrenmek için Aydedaş çağrı merkezini 186 nolu telefondan arayabilirsiniz. Bu sayfada Sancaktepe için elektrik kesinti bilgileri yer almaktadır.

Sancaktepe için güncel Elektrik Kesintileri

Sancaktepe ilçesinde Eyüpsultan, Osmangazi, Sarıgazi, Yenidoğan, Samandıra, Akpınar, Veyselkarani, Abdurrahmangazi, Emek, İnönü, Kemaltürkler, Merve, Paşaköy ve Yunusemre gibi semtlerde yaşanan elektrik kesintileri güncel olarak bu sayfadan takip edilebilir.

AYEDAŞ elektrik kesintisi sorgulamak için sistemlerini yeniledi. Bu nedenle Sancaktepe’de elektrik kesintisi sorgulama ekranına ulaşmak için şu yolu takip etmelisiniz:

1. AYEDAŞ elektrik kesintisi sorgulama sayfasına bağlantıdan erişin.

2. PC’de giriyorsanız sol taraftaki formdan, cep telefonundan giriyorsanız “Adres seç” düğmesine dokunarak gelen formdan il “İstanbul”, ilçe “Sancaktepe”, bucak “Merkez”, belde “Merkez” ve son olarak yaşadığınız mahalle ve sokak bilgilerinizi seçin. Eğer form hata veriyorsa, “Konumunu Kullan” düğmesi ile sitenin GPS konumunuzdan bulunduğunuz yeri otomatik olarak seçmesini sağlayabilirsiniz.

kesinti sorgula 1

3. “Sorgula” düğmesine dokunun. Sistem kısa bir süre sonra size Sancaktepe’de yaşadığınız mahalleniz ve sokağınızla ilgili elektrik kesintisi bilgisini verecektir.

kesinti sorgula 2

4. “Şu anda” sekmesinde Sancaktepe’deki mevcut kesintileri, “Planlanan” sekmesinde ise Sancaktepe’de gelecekte yaşanacak planlı kesintileri görebilirsiniz. Ayrıca harita üzerinde mavi renkli kesintiler planlı bakım çalışmalarıdır, mor renkli kesintiler ise anlık arızaları ifade eder.

Daha Fazla Kent Rehberi