Canlı TV: Canlı Haber Kanalları İzle

Canlı TV ile canlı haber kanallarını izleyebilirsiniz. Kesintisiz olarak canlı yayın izleyebilmeniz için Canlı TV özelliği ile haber kanallarını canlı takip edebilirsiniz. Başka kanal izlemek için aşağıdaki Kanal Listesi kısmından kanal seçebilirsiniz. Yerli ve yabancı haber kanalını, ekonomi kanallarını ve seçilmiş bazı kanalları izleyebilirsiniz.

Bu sayfada yer alan oynatıcılar, ilgili kanalın YouTube veya Dailymotion’da resmi yayın yapan kanal sayfalarının adreslerine bağlantı içerir ve tamamen ücretsiz ve açık kaynaklardan oluşmaktadır. Bu sayfada yer alan yayınların içerikleriyle ilgili sorumululuk yayıncı kuruluşlara aittir. Aşağıdaki bağlantılardan canlı olarak izlemek istediğiniz haber kanalının YouTube sayfasına erişebilirsiniz.

Bu sayfada yer alan oynatıcılar, ilgili kanalın YouTube veya Dailymotion‘da yaptığı yayınları yansıtır (ilgili kanal tarafından harici sitelere gömülmesine izin verilerek) ve tamamen ücretsiz ve açık kaynaklardan oluşmaktadır. Yayıncı kuruluş isterse bu yayınların harici websitelere gömülmesini yayın yaptığı platform üzerinden engelleyebilir.

Eski Kartal 24 TV Canlı TV özelliği, zamanla artan teknik düzenleme ihtiyaçları ve kanalların sürekli yeni video açarak yayınların adreslerini değiştirmesi nedeniyle güncel tutmakta zorlandığımız için iptal edilmiştir. Onun yerine yukarıdaki gibi kanalların sayfalarına gidip izleyebilirsiniz.

Canlı Haber TV yayınları izlemek

Kartal24.com adresinde bulunan yayınlar üzerinde herhangi bir değişiklik yapılmadan doğrudan aktarımı gerçekleştirilmektedir. Bununla ilgili olarak BTK ve RTÜK ile iletişime geçerek gerekli bilgiyi alabilirsiniz. İletişim yapılan yayınların sorumluluğu tamamen yayını veren kuruluşlara ve yayını aktaran YouTube ve Dailymotion’a aittir.

Sorumluluk reddi: Sitede yer alan radyo ve tv yayın ve/veya logolarının içeriğinden Katal24.com sorumlu değildir ve hakları kendilerine aittir. Kartal24.com yayınlarda herhangi bir değişiklik, reklam yerleştirme uygulaması, kayıt yapmadığı gibi, tamamen FTA (Free To Air) yayınları aktardığı için, hiçbir şekilde yasal sorumlulukları kabul etmez. Tüm sorumluluklar yayını yapan kanala aittir. Video içi reklamlar yayıncı kuruluşlara aittir, video içi reklamlardan sitemiz gelir elde etmemektedir.

Telif hakları ile ilgili olarak, “Radyo ve Televizyon Üst Kurulu” ve “Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu Başkanlığı” tarafından alınan bilgiler doğrultusunda karasal ve uydu üzerinden şifresiz olarak yayınlanan televizyon kanalları ile ilgili; Web Tv koşullarına göre bu yayınları kendi alt yapımız ve TV Kanallarının embed kodları ile ücretsiz bir şekilde sitemiz üzerinden ziyaretçilerimize izin alınmadan verilebileceği, ayrıca üzerinde herhangi bir oynama yapmadan doğrudan verilebileceği ve ek olarak FTA yani Free To Air yayınlarda Europe Broadcast Union’a göre yayınlar kayıt edilmeden, yayında oynama yapılmadan direkt olarak verildiğinde, yayıncı kanal hiçbir şekilde hak talep edememektedir.