My Time At Portia inceleme

My Time At Portia, büyüleyici bir kasabada geçen bir yaşam ve inşa etme simülasyonudur. Oyunda Pa’dan miras kalan atölyenizi kasabanın en iyi atölyesi haline getirmek için çalışmalısınız. Bunun için gelen işleri yerine getirip, ürünler yetiştirerek, hayvanlar büyüterek eğlenceli bir yaşamı şekillendirin.

Tüm bu çalışmalarda size yardımcı olacak olan Pa’nın eski el kitabı da size ışık tutacak. Portia kasabasında her şey iş değil, tanışacağın dost canlısı birçok yüz var. Arkadaşlar edin, istekleri tamamla, hediye değiş tokuş et, biriyle çık ve romantizmi çiçeklendir! My Time At Portia, şu anda PC, PS4, Xbox One ve Switch’te oynanabilir.

My Time At Portia inceleme

Portia’da zamanın nasıl geçtiğini unutacaksınız. Atölyenizin başarılı işler çıkarmasıyla yerel ticaret loncasından iş almaya çalışacaksınız. Çalışmalarda kullanmak amacıyla ağaç keseceksiniz, taş toplayacaksınız, madencilik yapacaksınız. Yiyecek için ağaçları sallayıp düşen meyveleri toplayacaksınız, tarla kuracaksınız, hayvancılık yapacaksınız. Evet, Portia’da yapılacak çok şey var.

my-time-at-portia-inceleme2

Görev yönetim sisteminin yanı sıra, temel bir hikaye ve oyunu inşa etme, madencilik ve işçilikten öteye taşıyan capcanlı NPC’ler sayesinde hiçbir zaman sıkılmayacaksınız. Oyuna başlarken oyunu adeta size öğreten bir görev silsilesi ile karşılaşacaksınız. Babanızdan miras kalan bir ev, daha doğrusu atölyede işe koyulacaksınız.

my-time-at-portia-inceleme3

Oyunda kaynak toplayıp, günlük işleri yapıp kasaba halkı ile bağınızı güçlendirebilirsiniz. Kendi ürünlerini yetiştirip onlarla ilgilen, hayvanlar büyüt ve atölyeni çevreleyen boş ormanlık alanı ilginç ve küçük bir çiftliğe dönüştür. Portia’nın antik harabeleri ve zindanlarının derinliklerinde keşiflere çıkıp savaşın. Karakterinizin seviyesini yükseltin. Portia, en enerjik ve büyüleyici kasaba ortamına sahip. My Time At Portia’da asla sıkılmayacaksınız.