En ucuz FM 2024 nereden alınır?

FM24 nihayet piyasaya çıkıyor, Football Manager 2024 için satışlar başladı. Bugün size, yalnızca paradan tasarruf etmekle kalmayıp aynı zamanda güvenilir bir perakendeciden FM24’de en iyi fiyatı almanıza izin veren Football Manager 2024’ün fiyatı en iyi fırsatları ve sipariş teklifleri listemizi en iyi ve ucuz FM 24 Fiyatı ile sunuyoruz.

Yeni özelliklerden bağımsız olarak benim gibi her yıl Football Manager satın alan biriyseniz, ancak FM24’ü ön satın alırken birkaç kuruş tasarruf etmek istiyorsanız, o zaman doğru yere geldiniz! Bugün, FM24’de en iyi fırsatları ve ön sipariş tekliflerini bulmak için Football Manager 2024’ün dijital indirme pazarındaki en ucuz fiyatlarını karşılaştırıyoruz, böylece Football Manager 2024’deki en iyi fırsatları ve indirimleri izlemenizi kolaylaştırıyoruz.

En ucuz FM24 siparişi

Erken erişim bonusu alırken en büyük Football Manager 2024 indirimini nasıl elde edersiniz? Resmi sürümden 2 hafta önce FM24 beta oynamanızı sağlayan erken erişim bonusu yalnızca SEGA onaylı perakendeciler tarafından kullanılabilir. Bu, Football Manager 2024’ü Kasım ayı başlarında oynayabileceğiniz anlamına gelir (resmi olmayan bir şekilde Kasım’ın ilk haftası civarında). Beta içinde başlatılan herhangi bir kaydetme, oyun kaydetme uyumludur ve tam sürümde devam ettirilebilir.

Sega Onaylı bir perakendeciden FM24 satın alarak, FM 2024’ün standart sürümünü (PC / MAC sürümü) alacaksınız. Bonus olarak dahil edilen Football Manager 24 Touch (PC / MAC) sürümünü alacaksınız. FM 24 çıktıktan sonra erken erişim bonusu olmadan artık satın alabilirsiniz.

En ucuz Football Manager 2024

Global keyler ve Türkiye’ye satılan keyler sunulan en iyi Football Manager 2024 tekliflerini burada bulabilirsiniz. Burada hem SEGA onaylı perakendeciler hem de FM24’ü indirimli sunan güvenilir web mağazaları olmak üzere dijital perakendecileri bulacaksınız. Fiyatlar, bulunduğunuz yere ve seçtiğiniz para birimine göre değişebilir.

Tüm fiyatlar ve indirimler değişebilir, ancak yazının yazıldığı andaki fırsatları yansıtmaktadır. Bazı teklifler FM24 yayınlandığında sona erebilirken diğerleri sınırlı tekliflerdir. Tekliflerin ne zaman sona erdiğini öğrenmek için ilgili web sitesini kontrol edin.

FM2ü’ün 6 Kasım’da Game Pass’a geleceğini söylemekte fayda var. Xbox Gamepass aboneliği ile daha ucuza oynayabilirsiniz.