Yet Another Zombie Defense HD inceleme

Yet Another Zombie Defense HD, kule savunması tarzında zombileri öldürerek hayatta kalmaya çalışılan bir oyundur. Çok sayıda zombiye karşı verilen mücadele sırasında size yardımcı olacak çeşitli tuzaklar ve silahlar olacak. Awesome Games Studio tarafından geliştirilen ve yayınlanan oyun ilk kez 28 Mart 2014’te Steam’de yayınlandı, 25 Ağustos 2017’de HD versiyonu çıkmasıyla birlikte orijinali ücretsiz hale getirildi.

Yet Another Zombie Defense HD inceleme

Hayacan verici aksiyon dolu oyunda 3 oyun modu bulunuyor. Bunlar Savunma, Sonsuz ve Ölüm Maçı şeklinde. Oyunun ana modu ise Savunma modu. Taktik ve strateji unsurlarına sahip oyunda çok sayıda farklı zombiye karşı mücadele veriyorsunuz. Dört oyuncuya kadar yerel ve çevrimiçi oynanabilen oyunda Savunma modu seviyeler şeklinde başlıyor. Her seviyede daha zorlaşan oyunda, seviyeler arasında size silah ve malzeme satın alma ve tuzak kurma imkanı veriliyor. Bu sayede savunma barikatları kurar, silah ve mermi satın alır, taretler dikersiniz.

Yet-Another-Zombie-Defense-HD-inceleme-2

Oyunda amacınız üssünüzü her defasında daha kuvvetli hale getirmek ve her seviyede ölmeden dayanıp zombi öldürdükçe para kazanmak. Öldüğünüzde oyuna baştan başlamanız gerekir, hiçbir şekilde öldüğünüz yere dönemezsiniz. Zombi öldürdükçe sadece para düşmüyor, bunun dışında can ve malzeme de düşüyor.