Kartal mobese canlı kameralar

Kartal’daki mobese kameralardan canlı yayın ve canlı görüntüler izlemek istiyorsanız, Kartal’dan mobese yayınlarına ve kameralara ücretsiz ve halka açık olarak ulaşabilirsiniz.

Kartal Meydanından canlı güncellemeler ve son durumu bu sayfadan anlatacağız. Kartal meydanında şu anda olan olaylara sitemizin ana sayfasından bakabilirsiniz. Kartal’da meydana gelen son olaylara bakmak için sitemizin ana sayfasına bakın, böylece ana sayfamızdan son haberlere görün. Kartal 24, Kartal’dan son dakika haberlerini veren Kartal’ın en çok okunan haber sitesidir. Kartal meydanında bir olay varsa mutlaka ana sayfamızda yeni bir haber olarak bulabilirsiniz.

Kartal’da mobese kameraları

Kartal’da Cevizli’de, Dragos sahilde ve D-100’de mobese kameraları vardır ve hepsi de online olarak izlenebilir. Mobese izleme sitesi İBB’ye bağlıdır ve adresi budur: http://ns98.mobese.istanbul/. Bu adrese girerek haritada Kartal’daki üç mobese kamerasını izleyebilirsiniz. Bu hizmet İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından verilmektedir. Seçmeniz gereken haritaları sizin için işaretledik.

Önce mobese kameralarından birini seçerek üstüne tıklayın veya dokunun.

mobese listesi

Ardından aşağıda görüldüğü gibi kamera açılacak ve kameraya bağlanacaksınız.

kamera izleme