A-Tech Cybernetic inceleme

A-Tech Cybernetic, ürpertici atmosferi ve akıl almaz katliam anları ile tam bir bilim kurgu mutant nişancı oyunudur. A-Tech Cybernetic’i anlatmak çok kolay. Oyunda, kendinizi mutantlar tarafından istila edilen bir biyomedikal şirkette bulursunuz. Tesisi dolduran mutant ordusuna karşı, silah ve cephane olan bir uzay gemisi (parmak izi / dokunmatik yüzey hareketi veya ışınlanma) keşfedersiniz.

Buradaki olay, neden oradasın ve nasıl kaçabilirsiniz sorularının cevabında saklı. İhtiyaç duyacağınız malzemeleri bulmak ve cephaneliğinize yeni bir şeyler eklemek için çabalarken ayrıca bu soruların cevabını da araştırıyor olacaksınız. Bu arada oyunda eğlenceli olan bir zorluk modu da var. Bu oyuna hoş bir ekleme olmuş.

A-Tech Cybernetic İnceleme

A-Tech Cybernetic’teki silahlar kendilerini çok fazla mermi yüklü değiller, ancak bu sorun değil, çünkü Arizona Sunshine’a benzer şekilde, çevrede çok sayıda silah bulacaksınız, bu nedenle kolayca fırlatabileceğiniz oyuncaklar gibi hissediyorlar. Bu arada av tüfeği baya bir iyi geldi bana. Basit bir standart hareketle silahınıza kurşun doldurabiliyorsunuz. Cepaheniz biterse ortalık sizin için gerginleşecek ve terlediğinizi hissedeceksiniz.

a-tech-cybernetic-inceleme-2

A-Tech Cybernetic’teki düşmanlar, kendilerini tekrar ediyor gibi hissettirmemek için yeteri kadar değmektedir. Birkaç belirli düşman türü, sizi şaşırtıcı derecede hızlı koşar, çoğu zaman ortaya çıkan zombi benzeri bir düşman da dahil olmak üzere bağırmak ve size doğru koşmak ister. Düşmanları vurduğunuda hemen ölmezler; bu da kafadan vurmaya ve cephenenizi iyi yönetmeye dikkat etmeniz gerektiği anlamına gelir.

a-tech-cybernetic-inceleme-3

A-Tech Cybernetic’de görünür oldukça harika. Gerçekten de bir şeylerin ters gittiğini hissettiren bir bilimsel laboratuarlarda olduğunuzu hissettiriyor. Düşmanlar iyi hareket ediyor ve yeterince ayrıntı taşıyorlar.

Ses açısından bakıldığında, düşmanlar harika ses çıkarıyorlar ve fon müziği oldukça heyecanlandırıcı. Genel olarak, A-Tech Cybernetic uzun süre oynamaya devam edeceğiniz sağlam bir FPS’dir.