Uğur Mumcu’dan Kadıköy’e nasıl gidilir?

Kartal’ın Uğur Mumcu Mahallesi’nden Kadıköy’e nasıl gidileceğini merak ediyorsanız, en iyi yol tarifi bilgileri için doğru adrestesiniz. Bu rehberde, Kartal’ın Uğurmumcu Mahallesi’nden Kadıköy’e nasıl gidileceği detaylı olarak anlatılmaktadır.

1. Uğur Mumcu’dan Kadıköy’e gitmenin en hızlı yolu, İETT otobüsü ile Kartal Metro istasyonuna gidip buradan metro ile aktarma yapmaktır.

KM31 Uğurmumcu – Kartal otobüsü ile Kartal Metro’ya metro entegre bir şekilde gidebilirsiniz. KM31 otobüsünde İstanbulkartınızı okuttuğunuz zaman metroya binerken ücretsiz geçiş hakkı kazanırsınız.

Şehit Aydın Çelik Caddesi, Fatih Sultan Mehmet Caddesi, Akşemsettin Caddesi, Seyh Şamil Caddesi, Yakacık / Samandıra Caddesi üzerinden KM31 İETT otobüsüne binebilirsiniz. Otobüs Kartal – Samandıra bağlantı yolu üzerinden Kartal Köprüsü’ne gider. Burada inerek Kartal Metro istasyonundan Kadıköy yönünde metroya binin. Metrodan Acıbadem, Ayrılıkçeşmesi ve Kadıköy istasyonlarında inebilirsiniz. Kadıköy istasyonu, Kadıköy Rıhtım’da bulunur.

Ortalama 50 dakikada Uğur Mumcu’dan Kadıköy’e varmış olmanız tahmin ediliyor.

2. Uğur Mumcu’dan Kadıköy’e minibüsle gidebilirsiniz. Bunun için C51 Kadıköy Uğurmumcu minibüsünü kullanabilirsiniz.

Minibüse Fatih Sultan Mehmet Caddesi, Akşemsettin Caddesi, Seyh Şamil Caddesi, Yakacık / Samandıra Caddesi üzerinden binebilirsiniz. Minibüs Yakacık Gümüşpınar, Soğanlık Orta ve Yeni Mahalleleri üzerinden D-100 Karayoluna girer ve buradan direkt olarak Kadıköy’e gider. Minibüsten D-100 üzerinde veya Kadıköy Rıhtım’da inebilirsiniz.

Ortalama 1 saat 30 dakikada Uğur Mumcu’dan Kadıköy’e varmış olmanız tahmin ediliyor.

3. Uğur Mumcu’dan Bostancı’ya otobüsle gidebilirsiniz. Bunun için 17S Uğur Mumcu – Bostancı İETT otobüsünü kullanabilirsiniz.

Fatih Sultan Mehmet Caddesi, Akşemsettin Caddesi, Seyh Şamil Caddesi, Yakacık / Samandıra Caddesi üzerinden 17S İETT otobüsüne binebilirsiniz. Otobüs Soğanlık üzerinden D-100 Karayoluna inerek Cevizli’den Tugay Yolu Caddesi’ne ve Bağdat Caddesi’ne girer ve Bostancı sahile gider.

Ortalama 1 saat 20 dakikada Uğur Mumcu’dan Bostancı’ya varmış olmanız tahmin ediliyor.