Microsoft Office ürün anahtarı bulma

Bir ürün anahtarı girmeniz istenirse, bu anahtarı aşağıdaki yerlerden birinde bulabilirsiniz: Office’i çevrimiçi bir mağazadan indirdiyseniz, ürün anahtarınız e-posta makbuzunuzda görünmelidir. Bir makbuz aldıysanız, spam klasörünüzü kontrol edin.

Microsoft Office ürün anahtarı

Office abonelik lisansının türünü belirlemek için bir Office uygulaması (PowerPoint gibi) açın, menüden uygulamanın adını seçin ve ardından Hakkında öğesini seçin. Lisans türü, kimliğin altında görünecektir.

Şu anda, Microsoft 365’i ücretsiz olarak edinmenin tek resmi yolu, çalıştıkları kurum, öğretmenlerinin ve öğrencilerinin ofis paketini almaları için programa kayıtlı olduğu sürece, öğrenciler ve öğretmenler için sağlanmasıdır.

Office sizden bir ürün anahtarı isterse ve Office’i etkinleştirmek için bir ürün anahtarı satın almak istiyorsanız, Office’in geçerli sürümünü kaldırmanızı ve ardından Microsoft Store’dan Office’in yeni bir sürümünü satın alıp yüklemenizi öneririz. Bu, Office’in doğru şekilde etkinleştirilmesini sağlayacaktır.

Microsoft Office 365 ürün anahtarı

Office 365’i bir Microsoft hesabı aracılığıyla satın aldıysanız, ürün anahtarınızı Microsoft hesabı sayfasındaki Hizmetler ve abonelik’te görüntüleyebilirsiniz.

Ürün anahtarını kurtarmanın tek yolu, e-postanızdaki bir doğrulama kodudur, Office bunu bilir ve anahtar kurtarma işlemine devam etmek için size bir e-posta alacağınızı söyleyecektir. Almak için E-posta’ya dokunun.

Microsoft Office 2010 ürün anahtarı

Microsoft Office 2010 ise durum farklıdır. Office uygulamasını açın. Dosya sekmesine tıklayın ve soldaki menüden Hesap sekmesini seçin. Adım 2. Ürün Bilgileri bölümünde, Microsoft Office 2010 için temel bilgileri görüntüleyebilirsiniz.

Microsoft Office ürün anahtarlarının 3 ana türü vardır: Bayi Anahtarı, Toplu Lisans Anahtarı, Abonelik Anahtarı. Ürün anahtarı, Microsoft 365 uygulamalarına ömür boyu erişim sağlar. Microsoft Office 365’i kullanmak için geçerli bir ürün anahtarı gereklidir.

Lisansların süresi dolmaz. Bir lisans satın alırsanız, sonsuza kadar geçerlidir (Office’in bu sürümü için). Yükleyebileceğiniz bilgisayar sayısı, satın aldığınız Office sürümüne ve nasıl satın aldığınıza bağlıdır.