Kartal’dan Beykoz’a nasıl gidilir?

İstanbul Kartal'dan Beykoz'a hangi Marmaray tren, metro, İETT otobüs ve minibüs hatlarıyla gidildiğini öğrenin, takip etmeniz gereken güzergahları bulun

İstanbul Kartal’dan Beykoz’a toplu taşıma ile nasıl gidildiğini öğrenmek isteyenler için adım adım takip etmeleri gereken güzergah burada. Kartal’dan Beykoz’a giderken kullanmanız gereken Marmaray tren, metro, İETT otobüs ve minibüs hatlarını bulabilirsiniz.

Anadolu Yakası’nın önemli ilçelerinden Kartal, Aydos Ormanı ve Adalar manzarasıyla dikkat çekiyor. Peki Kartal’dan Beykoz’a giderken hangi yolu takip etmeniz gerekiyor? İşte bu sorunun cevabını sizin için hazırladık… Kartal’dan Beykoz’a giderken kullanmanız gereken otobüsün geliş saatini, haritaları, servis değişikliklerini ve tren programlarını bu sayfadan kontrol edin.

Kartal – Beykoz ulaşım

Kartal’da D-100’ün (E5) üstünden, Kartal sahilinden veya Kartal’ın mahallelerinden birçok güzergah ile Beykoz’a ulaşabilirsiniz. Bu yazıda özellikle Kartal’ın çeşitli mahallelerinden Beykoz’a genel ulaşım ve ayrıca ek olarak Kartal’dan Beykoz’daki bazı bölgelere ulaşım hakkında bilgi alabilirsiniz.

Beykoz’un mahallelerine ve özel olarak ekli bölgelere ulaşımla ilgili bilgi almak için hızlı erişimden ilgili yere tıklamanız gerekmektedir. İşte Kartal’dan Beykoz’a giderken kullanabileceğiniz güzergâhlar:

Kartal D-100′(E-5) yakın bir yerden Beykoz’a gitmek

Soğanlık, Kurfalı, Esentepe, Yakacık, Hürriyet gibi mahallelerden Beykoz’a gitmek için D-100’den 500 T’ye binmek en doğru seçenektir. Ancak metro aktarmalı gitmek isterseniz Kozyatağı istasyonunda inip D-100 yanyolda 500 T nolu İETT otobüsüne binmelisiniz.

D-100 üzerinde 500 T nolu İETT otobüsüne binin. Kavacık Kavşağında otobüsten inerek yürüyerek veya minibüsle Beykoz içine gidebilirsiniz.

Kartal Sahilinden Beykoz’a gitmek

Kartal sahilinden D-100 otoyouna çıkmanız gerekiyor. D-100’e çıkmak için Kartal merkezdeyseniz Kadıköy – Pendik minibüsünü, KM34 nolu İETT otobüsünüü, Atalar tarafındaysanız C-80 Uğur Mumcu minibüsünü kullanabilirsiniz.

D-100 üzerinde 500 T nolu İETT otobüsüne binin. Kavacık Kavşağında otobüsten inerek yürüyerek veya minibüsle Beykoz içine gidebilirsiniz.

Uğur Mumcu Mahallesi’nden Beykoz’a gitmek

Beykoz yönüne giden C-80 Merve Mahallesi minibüsüne binin. Mecidiyeköy Mezarlık durağında minibüsten inip 522ST nolu İETT otobüsüne binin.

Kavacık Kavşağında otobüsten inerek yürüyerek veya minibüsle Beykoz içine gidebilirsiniz.