Kartal Belediyesi iletişim adresi ve telefon numarası

Kartal Belediyesi iletişim adresi ve telefon numarasını öğrenmek isteyen vatandaşlar için Kartal Belediyesi ile ilgili tüm iletişim adresleri bu sayfada yer almaktadır.

Kartal Belediyesi’nin iletişim için kullandığı santral numarası, Kimer Kartal olarak Komşu İletişim Merkezidir. Kimer’e ulaşmak için aramanız gereken telefon numarası aşağıda belirtilmiştir.

Kimer Kartal Belediyesi telefon numarası

Kartal Belediyesi beyaz masa olarak faaliyet gösteren Kartal Belediyesi Komşu İletişim Merkezi telefon numarası 4444578 nolu çağrı merkezi telefon numarası hattıdır.

Kartal Belediyesi ile ilgili tüm destek hizmetleri ve başvurular bu telefon numarası üzerinden yapılmaktadır. Kartal Belediyesi şikayet hattı için ulaşmanız gereken telefon numarası, yukarıda belirtilen numaradır.

Eğer Kartal Belediyesi’ne Whatsapp’tan yazmak istiyorsanız, Kartal Belediyesi Whatsapp numarası 05321369090 şeklindedir.

Kartal Belediyesi iletişim adresi

Kartal Belediyesi açık adresi; Yukarı Mahalle, Belediye Caddesi, No: 6 Kartal / İstanbul şeklindedir. Kartal Belediyesi’ne daha iyi bir yol tarifi ve harita üzerine navigasyon talep ederseniz, altta bağlantısı verilen yol tarifine girerek daha nitelikli bir yol tarifi ile belediye binasını daha kolay bulabilirsiniz.

Kartal Belediyesi zabıta tel numarası ise (0216) 280 59 99 / (0216) 280 58 88 nolu telefon hatlarıdır. Kartal Belediyesi Çevre Müdürlüğü numarası (Alo Çevre) 280 60 60, Kartal Belediyesi Cenaze işleri telefon numarası (Alo Cenaze) 280 60 00’dır.

Kartal Belediyesi Temizlik işleri numarası (Alo Temizlik) 280 62 62, Kartal Belediyesi Ruhsat işleri numarası (Alo Ruhsat) 280 56 43 ve Kartal Belediyesi Veteriner numarası (Alo Veteriner) 280 63 93 şeklindedir.

Diğer yandan, bu numaraların halen güncel olmama ihtimali var. Bu nedenle en başta verilen santral numarasını tercih etmeniz daha doğru olacaktır.