Ağlayankaya Şile Kadınlar Plajı 2024’e hazır

İstanbul Şile’de A-LA Şile Kadınlar Plajı girişler ücretli olmak üzere hizmete açıldı. Ağlayankaya mevkiinde yer alan Şile Kadınlar Plajı, tesis içerisinde bulundurduğu bir çok alternatifle kadınlara özel bir mekan sunuyor.

Şile Belediyesi tarafından yapılan kadınlara özel plaj, 5 yıldızlı otellerin plaj konseptleriyle yarışacak kalitede dizayn edildi. Kompleks içinde yer alan sahilde konuklara hizmet verecek loca ve kafeterya alanlarıyla, soyunma kabinleri, duş ve WC alanları da hijyen kuralları çerçevesinde planlanarak hayata geçirildi.

aglayankaya-sile-kadinlar-plaji-2
Fotoğraf lisansı: Şile Belediyesi

Ağlayankaya Şile Kadınlar Plajı

Şile Kadınlar Plajı toplam 67.500 metrekare doğal koy alanı üzerine konumlanmış olup sahili ve havuzu olmak üzere toplamda bulunan 200 şezlonguyla büyük bir plaja sahip. Yerleşke içerisinde bulunan restoran havuz ve kafeteryası ile hizmet verecek olan A-LA Şile Kadınlar Plajı’nın konaklama ve spor bölümleri da tamamlandı.

aglayankaya-sile-kadinlar-plaji-3
Fotoğraf lisansı: Şile Belediyesi

Eşsiz manzaraya ve doğasına uygun dekorasyona sahip olan A-LA Şile Kadınlar plajı sahilinde 2 kadın cankurtaran çalışacak. Kompleks dahilinde konaklama üniteleri ve spa merkezi de yer alıyor. Şile Kadınlar Plajı adresi, Balıbey Mahallesi Ağlayan Kaya Caddesi üzerindedir.

Ağlayankaya Şile Kadınlar Plajı giriş ücreti ve çalışma saatleri

Kadınlar Plajı ve havuz alanı sabah 10.00 ile akşam 18.30 arası hizmet verecek, plaj alanı ve havuz 18.30 itibarı ile kullanıma kapalı olacaktır. 19.00 itibarı ile plaj kafe, bistro ve dünya mutfağı ile restoran alanı karma olarak hizmet verecek.

aglayankaya-sile-kadinlar-plaji-4
Fotoğraf lisansı: Şile Belediyesi

10.00 ile 18.30 arası tesise, 0-7 yaş çocukların ücretsiz geçiş yapacak, 19.00’dan sonra karma bir şekilde 8 yaş üzeri herkesin giriş yapabilecek. 8 ile 13 yaş kız çocukları için mevcut fiyatın yarısı alınacak. 13 yaş üstü çocuklarımız ise yetişkin olarak değerlendirilecek. İşletmenin geneli 10.00 ile 00.00 saatleri arasında açık olacak.