Uzaktan eğitim için uygun fiyatlı laptop modelleri

COVID-19 nedeniyle birçok okulun yüz yüze eğitim için kapalı olması nedeniyle, aileler uzaktan eğitimi yeni normal haline getirmek için gerekli donanımları hazırlamak zorunda kaldı. Çocuklar her zamankinden daha fazla çevrimiçi olarak vakit geçiriyor. Uzaktan eğitim için uygun fiyatlı bir tablet ve bir dizüstü bilgisayar arıyor olabilirsiniz, şimdi çocuğunuz için bir dizüstü bilgisayara yatırım yapmanın tam zamanı.

Dizüstü bilgisayarlar, evde çevrimiçi sınıflara bağlanmayı ve derslere uzaktan katılmayı kolaylaştırır. Çocuklar dizüstü bilgisayarı yüz yüze ders saatlerinde kullanabilir ve ev ödevlerini yaparken laptoplardan bilgi toplayabilir. Uzaktan öğrenme, çocuklar için oldukça zordur, ancak okula özel bir dizüstü bilgisayar sahibi olmak, onları zorlu koşullar altında başarılı olmak için hazır hale getirecektir.

Uzaktan eğitim için dizüstü bilgisayar seçimi

Peki uzaktan eğitim için en iyi dizüstü bilgisayar hangisidir? Çoğu çocuk için bu, okul e-posta adresleri aracılığıyla Google ile senkronize olan (okulları Gmail kullanıyorsa) ve nereden giriş yaparlarsa yapsınlar, önemli uygulamalara ve belgelere aynı erişimi sağlayan bir Chromebook olabilir.

Diğer bir seçenek, Microsoft Surface veya HP Pavilion gibi dokunmatik ekranlı bir dizüstü bilgisayardır. Çocuklar zaten tabletlere ve akıllı telefonlara alışkın olduklarından, imza özelliklerini bir dizüstü bilgisayarın avantajlarıyla birleştirmek, en küçük çocukların bile parmakları ve klavyesiyle cihazda kendi başlarına gezinmelerine yardımcı olacaktır.

Daha büyük çocuklar için bir MacBook veya tam yüklü başka bir dizüstü bilgisayara yatırım yapmayı da düşünebilirsiniz. Bu cihazlar, onlara video ve fotoğrafçılık gibi daha gelişmiş araçlara erişim sağlar ve ekstra uzun pil ömrüne sahiptir.

Kısacası, birçok farklı özellik ve yeteneklere sahip birçok harika seçenek var. Çocuğunuzun uzaktan öğrenmesi için en iyi dizüstü bilgisayarı nasıl bulacağınızdan emin değilseniz, sizin için kapsamlı bir rehber hazırladık. Aşağıda çocuklar için en iyi dizüstü bilgisayarlar listemize göz atın. Bilgisayarların çoğu Hepsiburada, Amazon, GittiGidiyor, n11 ve Trendyol’da mevcut.

Uzaktan eğitim için laptop modelleri

Apple MacBook Air

Apple MacBook Air

Bir MacBook Air, çocuğunuzun iPhone’unun tüm özelliklerine bilgisayar biçiminde sahiptir: Çocuklar, iOS uygulamalarına ve yüksek hızlı internet erişiminin yanı sıra 18 saate kadar pil ömrüne erişebilecek.

Uzaktan eğitim için mevcut en iyi dizüstü bilgisayarı istiyorsanız, tüm yollar Apple’a çıkar. Yepyeni MacBook Air, çevrimiçi okullar ve uzak sınıflar için mükemmel bir dizüstü bilgisayardır.

İster kolejde, ister lisede, hatta ilkokulda olun, MacBook Air sanal Zoom okulu için en iyi dizüstü bilgisayardır. Güncellenmiş bir çip ile aynı harika MacBook Air ve her zamankinden daha ucuz! Bu, 2021 MacBook Air’i öğrencilerin bu yıl çevrimiçi uzaktan eğitim ve sanal okul için kullanabilecekleri açık ara en iyi dizüstü bilgisayar yapıyor.

Microsoft Surface Laptop

Microsoft Surface Laptop

Bu dizüstü bilgisayar hafif ve kompakttır ve bir HD dokunmatik ekrana ve 720p HD kameraya sahiptir, bu nedenle Zoom sohbetleri kristal netliğindedir. Ayrıca, gözden geçirenlere göre çocukların kullanımı kolay ve “gerçekten harika” bulacakları bir parmak izi tarayıcısı da var.

DELL Insprion 15 Laptop

DELL Insprion 15 Laptop

Bu dizüstü bilgisayar sağlam bir pil ömrüne sahiptir ve masalardan kaymamasını sağlamak için bir tarafında tutma yerleri vardır. Hızlı bir şekilde başlar, böylece çocuklar kolaylıkla sınıflarda oturum açabilir.

Windows sizin için daha fazlaysa, kendinizi çevrimiçi okul ve uzaktan eğitim için en iyi PC Dizüstü Bilgisayar ile donatın. DELL Inspiron, Zoom sınıfları, sanal öğrenme veya uzak okul ortamı için ideal olan 15,6 inç ekrana sahiptir.

Geride kalmayın. Sanal okulun en iyi bilgisayarlarından biri olan bu inanılmaz dizüstü bilgisayarla öne çıkın. Bütçe dostudur ve bir MacBook Air’in yarı fiyatına gelir. Hemen satın alın. Bize daha sonra teşekkür edeceksiniz, çünkü bu dizüstü bilgisayar bu yıl öğrenciler için sanal mesafeli öğrenim için en iyi bilgisayarlardan biri.

HP Stream 11,6 inç HD Laptop

HP Stream 11,6 inç HD Laptop

Bu uygun fiyatlı dizüstü bilgisayar, sınıfa video yoluyla katılmaya ihtiyaç duyan küçük çocuklar için harika. Ücretsiz bir Office 365 yılı ile birlikte gelir, bu nedenle PowerPoint, Word ve Excel’e erişmesi gereken daha büyük çocuklar da bu dizüstü bilgisayardan faydalanacaktır.

Bu şık dizüstü bilgisayar sizi sınıfınızın en üstüne çıkaracak çünkü bu, çevrimiçi okullar için mevcut en iyi dizüstü bilgisayarlardan biridir. 3 x Süper Hızlı USB 3.0 bağlantı noktasına sahip 4’ü 1 arada USB C Tipi Ethernet Adaptörüyle birlikte verilir. S modunda Microsoft 365 Bireysel ve Windows 10 Home’un 1 yıllık deneme sürümü!

Bu dizüstü bilgisayar, ihtiyacınız olan ürünleri size sunacaktır. Uzaktan eğitim, Zoom okulu, uzaktan sınıflar ve daha fazlası için en iyi dizüstü bilgisayar.

Lenovo ThinkPad L13 Yoga

Lenovo ThinkPad L13 Yoga

Bu dizüstü bilgisayar / tablet, çocukların rahatça okumasına olanak tanıyan geniş, parlama önleyici bir ekrana sahiptir. Birkaç damla ve darbeye dayanabilen dayanıklı alüminyumdan yapılmıştır. Çocuklar için harika özellikler olan kalem ve web kamerası kapağı için bir yuva da vardır.

HP 14 inch HD Laptop

HP 14 inch HD Laptop

Bu dizüstü bilgisayar 14 inç ekrana ve geniş depolama kapasitesine sahiptir. Oldukça hafiftir ve okula gidip gelmeyi kolaylaştırır. Ayrıca, ekran 360 derecelik bir menteşe üzerindedir ve çocukların ekranı kendi özel ihtiyaçlarına göre ayarlamasına olanak tanır.

Sağlam, güvenilir ve ışık hızında HP 14 inç dizüstü bilgisayar, bu yıl satın alabileceğiniz uzaktan eğitim için en iyi bilgisayarlardan biridir. Radeon Graphics ile AMD Athlon Mobil İşlemci, AMD Athlon Silver 3050U içerir. Zoom sınıfları ve çevrimiçi sanal okul için mükemmeldir.

Ödevinizi yapın ve sizi sınıfınızın zirvesine taşıyacak gelişmiş bir süper dizüstü bilgisayarla ödevlerinizi tamamlayın! HP ile yanlış gidemezsin. Kesinlikle çevrimiçi okul için en iyi dizüstü bilgisayarlardan biri ve uzaktan eğitim ve uzaktan dersler için en yüksek puan alan dizüstü bilgisayarlar arasında.

Lenovo IdeaPad 3 15″ Laptop

Lenovo IdeaPad 3 15 Laptop

Ödevlerinizi sorunsuz ve zamanında tamamlamanıza yardımcı olan süper hızlı bir dizüstü bilgisayar olmadan Zoom birincisi olamazsınız.

Sanal okul ve uzaktan eğitim için en iyi dizüstü bilgisayarlardan birini istiyorsanız, kendinize bu Lenovo IdeaPad’i alın. Fiyatın bir kısmına uzak sınıflar için harika bir performans elde edebildiğinizde yüzlerce doları düşürmeyin.

Bu, Radeon Vega 3 grafiklere sahip en yeni AMD Ryzen 3 3250U işlemciye sahip muhteşem bir dizüstü bilgisayardır. Çevrimiçi okullar için en iyi dizüstü bilgisayarlardan biriyle daha fazla ödevi daha hızlı ve daha kolay yapın!

Acer Swift 3

Acer Swift 3

Bu dizüstü bilgisayar sadece 2,65 pound ağırlığında ince ve hafiftir. 11,5 saate kadar pil ömrüne sahiptir ve incelemeciler bunun “özellikle bu fiyata öğrenciler için mükemmel” olduğunu söylüyor. Arkadan aydınlatmalı klavye, onu gençlerin gece geç saatlerde sıkışık oturumlar için ideal hale getirir.

HP Pavilion Laptop

HP Pavilion Laptop

Bu kullanımı kolay dokunmatik ekranlı dizüstü bilgisayar sayesinde çocuklar uygulamalar, dersler ve görüntülü sohbetler arasında gezinebilir. 15 inçlik bir ekrana ve bir ton dosya ve indirmeyi tutabilen 512 GB’lık bir sabit sürücüye sahiptir.

ASUS VivoBook 15.6″ FHD

ASUS VivoBook

Mükemmel öğrenci dizüstü bilgisayarını mı arıyorsunuz, ancak hafif, taşınabilir ve taşıması kolay bir şeye mi ihtiyacınız var?

Bu salgının sizi nereye götüreceğini asla bilemezsiniz, ancak çevrimiçi okul, uzaktan eğitim ve destek dersleri için en iyi dizüstü bilgisayarlardan birine sahip olduğunuzu bilerek sıkı bir uyku çekebilir ve çok çalışabilirsiniz.

Okul için nerede oturursanız oturun, uzaktan eğitim için mükemmel olan bu yüksek performanslı dizüstü bilgisayarla akademik çıktınızı artırabilir ve her zamankinden daha yüksek notlar alabilirsiniz.