18D Sultanbeyli Kadıköy otobüsleri çift bilet mi?

18D nolu Sultanbeyli – Kadıköy İETT otobüs hattı ile ilgili İETT’den yeni bir karar geldi. 18D hattındaki otobüsler artık çift katlı olarak hizmet verecekler. Bu kapsamda 18D İETT otobüslerinin bilet ücretleri ile ilgili değişikliğe gidildi.

İETT’nin 18D Sultanbeyli Kadıköy otobüsleri artık tek bilet ücreti kesecek. Karara göre 18D Sultanbeyli Kadıköy İETT otobüslerinde artık tek bilet kesilecek. Ayrıca aktarma sistemi bu hatta çalışmayacak. Hat boyunca 65 yaş üstü ücretsiz kartı da geçersiz olacak.

18D çift bilet mi?

İETT’den yapılan açıklamaya göre, 18D nolu Sultanbeyli – Kadıköy İETT otobüs hattında 28 Eylül 2020’den itibaren çift katlı otobüsler hizmet vermeye başladı. Hattın güzergahı, “Sultanbeyli Peronlar – Beşyol – Çiflik – Göztepe Köprüsü – Uzuçayır Metrobüs – Kadıköy” şeklinde.

Sultanbeyli – Kadıköy arasında çalışan 18D numaralı İETT otobüslerinde bir süredir devam eden çift bilet tarifesi kaldırıldı, artık ücret olarak İstanbul Kartlardan tek bilet kesilecek. Tam bilet alınacak. Ayrıca mavi kart limiti 1 olurken kullan at limiti de 1 olarak gerçekleştirilecek.