Servant 5. sezon ne zaman? Servant dizisi bitti mi?

Servant’ın yayınlandığı platform Apple TV Plus’tır. Apple TV+, Apple’ın abonelik tabanlı akış hizmetidir. Apple TV+’ta geniş bir içerik kütüphanesi olmasa da, para vermeye değer olduğunu gösteren çok sayıda içerik vardır. Bunlardan biri de Tony Basgallop tarafından yaratılan ve bazı bölümleri yönetilen, M. Night Shyamalan’ın baş yapımcılığını üstlendiği ürkütücü psikolojik korku dizisi “Servant“.

“Hizmetçi” anlamına gelen “Servant” dizisinde olay örgüsü Philadelphia’da geçiyor. Çoğunlukla izole bir çiftin konağında geçen klostrofobik bir atmosferi ve hemen hemen her bölümün, her şeyi altüst eden büyük bir döngüsü var.

Servant dizisi bitti mi?

Apple, “Servant”ı Aralık 2020’de, ikinci sezonu daha ilk gösterime girmeden üçüncü sezon için yeniledi. Ancak, Sezon 2 finali 19 Mart 2021’de geldi. Sezon 3 finali ise 26 Mart 2022’de yayınlandı. Apple son olarak Servant’ın 4. sezonunun ilk bölümünü 13 Ocak 2023’te yayınladı ve son bölümün 17 Mart 2023’te yayınlanacağını duyurdu.

Peki Servant’ın 5. sezonu olacak mı? Bu konuda da kesin bir bilgimiz var. Apple için Servant’ın beşinci sezonu için bir yayın tarihi var mı? Apple TV+’daki en ürkütücü dizilerden biri veya bu konudaki herhangi bir yayın platformu hakkında bildiğimiz her şeyi burada bulabilirsiniz.

Servant 5. Sezon çıkış tarihi

Apple TV+ Network, Servant 5. sezonunun olup olmayacağı hakkında bilgilendirme yaptı. Servant’ın 5. sezonu iptal edildi. Servant 5. sezon onayını aldı mı? Hayır, 4. sezonun dizinin son sezonu olacağı daha önce duyurulduğu için Servant 5. sezon için Apple TV+ tarafından yenilenmedi.

Dizinin yönetmeni Shyamalan da bir açıklamasında diziyi tasarlarken 6 sezon olarak düşündüğünü, ancak daha sonra diziyi yazısını düzenledikten sonra 4 sezonda karar kıldığını söyledi. Kasım 2019’dan beri evlerimize konuk olan Servant dizisi, 2023 Mart ayında final yapacak ve ekranlara veda edecek.