The CW dizileri 2024

The CW, CBS ve WarnerBros’u ifade eder. İzleyicilerine çeşitli heyecan verici diziler ve programlar sunan bir füzyon ağıdır. Türkiye’de resmi olarak yoktur, ancak dizileri diğer video akışı sağlayıcıları ile Türk seyircisine ulaştırılır. Sonuç olarak, The CW TV dizisi akıllı telefonlarda, televizyonlarda, Android tabanlı kutularda, iPad’lerde ve hatta oyun konsollarında izlenebilir.

İhtiyacınız olan her şeyi The CW’nin en güncel dizileri listemizde bulacaksınız. Bize geçmişte Gilmore Girls veya One Tree Hill gibi dizileri veren ağ, bugün de başarılı diziler üretmeye devam ediyor. The CW’nin bu güncel dizileri, televizyondaki en yaratıcı ve yenilikçi hikaye anlatımlarından bazılarını içeriyor. The CW’de eğlenecek bir şeyler mi arıyorsunuz? O zaman doğru yere geldiniz! Dikkatinizi çekecek The CW TV dizilerinin bir listesini yaptık.

Stargirl

stargirl

Stargirl, DC’nin kahramanından esinlenen bir Amerikan televizyon dizisidir. Lise ikinci sınıf öğrencisi Courtney Whitmore, güçlü bir kozmik kadro bulur ve üvey babasının bir zamanlar bir süper kahraman olduğunu öğrenir. Yepyeni bir kahraman neslinin motivasyonu olur.

The Flash

the flash

The Flash, 2014 yılında yapılmış ünlü bir CW televizyon dizisidir. Barry Allen’ın hayatı, 11 yaşında, annesi korkunç bir kazada vefat ettiğinde alt üst oldu ve babası, onun cinayetinden suçlu bulundu. Artık bir suç dedektifi olan annesinin cinayetinin ardındaki gerçeği ortaya çıkarma arzusu, onu her yeni bilimsel buluşu ve şehir efsanesini araştırmaya itiyor. En son saplantısı, oyunun kurallarını değiştiren bir yenilik olarak planlanan bir parçacık hızlandırıcı patladığında, korkunç bir fırtına baş gösterir ve Barry’ye yıldırım çarpar. Dokuz ay komada kaldıktan sonra, süper hızda seyahat etme yeteneği ile uyanır. Yetenekleri kazananların çoğunun onları yalnızca kötülük için kullandığını keşfedince, antik gizemi araştırmaya devam ederken masumları korumaya yemin eder.

Superman & Lois

superman lois

2021’de yapılan CW’s Superman & Lois, DC süper kahramanlarına dayanan bir Amerikan aksiyon çizgi roman televizyon dizisidir. Dizi, günümüz toplumunda tam zamanlı bir baba olmanın getirdiği stres, talep ve zorluklarla uğraşan Superman (Tyler Hoechlin) ve dünyanın en tanınmış süper kahramanı ve çizgi roman yazarı Lois Lane’i takip ediyor.

Legends of Tomorrow

legends of tomorrow

DC’nin Legends of Tomorrow dizisi, 21 Ocak 2016’da prömiyeri yapılan CW’nin süper kahraman dizilerinden biridir. Dizinin ilk sezonu birer saatlik 16 bölümden oluşuyor. Dizinin başrolü Phil Klemmer. Dizinin bestecisi, Arrow ve Flash üzerinde çalışmış olan Blake Neely’dir. Geleceğin kaderine tanık olduktan sonra, zaman yolculuğu yapan dönek Rip Hunter, gezegende yaklaşan felaketi engellemek için kahramanların tek başına yeterli olmayacağını biliyor. Rip, Sara Lance, Ray ve Heat Wave gibi uyumsuzlardan oluşan rengarenk bir ekip kurarak hem süper kahramanları hem de kötü adamları biraraya getirir. Takımın kompozisyonu zamanla değişse de amaçları aynı kalıyor: Kötülerin zamanı yok etmesini engellemek.

LEGACIES

lagacies

Yeni nesil doğaüstü gençler, The Vampire Diaries serisine yeni bir giriş olan LEGACY’deki Salvatore Gençler ve Üstün Yetenekliler Okulu’na katılıyor. Gençler antik büyü ve mitolojiyi öğrenirken, özellikle iş aşkı bulmak olduğunda büyümenin zorluklarıyla da karşı karşıya kalırlar. Duyguları güçlüdür, ancak ısırmak, saldırmak veya kara büyü kullanmak gibi doğal eğilimlerini gizlemek için çok savaşırlar ve kimliklerini güvende tutmak için gizli tutarlar. Ancak, kim olmak istediklerine ve bir noktada dünyayı nasıl iyileştireceklerine bireysel olarak karar vermeleri gerekir.

Nancy Drew

nancy drew

Nancy Drew, bir dizi gizemli ana kahramana odaklanan bir gizem dizisidir. Üniversite tutkusu geçici olarak askıya alındıktan sonra, 18 yaşındaki Nancy Drew (Kennedy McMann) kendini hayalet gibi bir cinayet soruşturmasının ortasında bulur.

All American

all american

Yetenekli bir Güney Los Angeles lise futbol yıldızı (Daniel Ezra) Beverly Lisesi’nde oynamaya davet edildiğinde, tamamen farklı dünyalardan gelen zorluklar çatışır. Her ne kadar ana konu futbol olsa da, dizi ayrıca zenginlik ve nefretle dolu bir toplumda sosyoekonomik bir yoksulluk ortamını ve ırksal dezavantajı yönetmenin ne kadar zor olabileceğini de gösteriyor.

Walker

walker

Senaryosu Anna Fricke tarafından yazılan aksiyon western televizyon dizisi Walker, Texas Ranger’ın yeniden çevrimidir. Walker’ı yıllarca sürdürdüğü gizli görevden çıkarken takip edin. Şimdi iki çocuk babası ve bekar bir baba; tarihteki tek kadın Ranger olan bir partnerle suçla savaşmaya başlar.

Naomi

naomi

Brian Michael Bendis ve David F. Walker’ın aynı adlı çizgi romanına dayanan dizi, küçük Kuzeybatı kasabasından çoklu evrenin kalbine giden bir genç kızın hikayesini anlatıyor. Kasabasını doğaüstü bir olay sarstığında, Naomi kökenlerini keşfetmek için bir maceraya başlar, kahramanlarımız hakkında bildiğimizi düşündüğümüz her şeyi sonsuza dek değiştirecek bir macera.

Riverdale

riverdale

Riverdale serisi, Archie çizgi romanından esinlenmiştir. Riverdale , Roberto Aguirre-Sacasa tarafından yaratılan ve Archie Comics’teki karakterlere dayanan bir Amerikan gizem drama televizyon dizisidir. Prömiyeri 26 Ocak 2017’de The CW’de yapıldı.

Batwoman

batwoman

Batwoman dizisi, Batman’in gizemli bir şekilde şehri terk ettiği ve Kate’in şehri korumak için onun yerini aldığı Gotham’da geçiyor. Tıpkı çizgi romanlarda olduğu gibi, Kate de The CW’nin karakter tanımına göre “sosyal adalet tutkusu” olan bir lezbiyen.

The 100

the 100

Dünyadaki neredeyse tüm yaşamı yok eden yıkıcı bir nükleer savaştan 97 yıl sonra geçer. Bilinen hayatta kalanlar, Dünya yörüngesindeki uzay istasyonunun sakinleridir. Uzay istasyonları, Şansölye Jaha’nın liderliğinde yaklaşık 2.400 kişinin yaşadığı “Ark” adı verilen tek bir istasyon oluşturmak üzere birleşti. Kaynaklar kıttır ve tüm suçlar, niteliği veya ciddiyeti ne olursa olsun, fail 18 yaşından küçük değilse, ölümle cezalandırılabilir. Ark’ın yaşam destek sistemlerinin kritik bir şekilde başarısız olduğu tespit edildikten sonra, 100 çocuk mahkum “harcanabilir” ilan edildi ve Dünya’nın tekrar yaşanabilir olup olmadığını belirlemek için yeryüzüne gönderildi.

Supernatural

supernatural

Supernatural 2019’da sona erdi ve yine de en iyi CW dizileri listesine girdi. Bu rahatsız edici dizide, giderek daha tehditkar bir ortamda canavarları avlayan kahramanlar Sam ve Dean Winchester kardeşlerin büyüleyici ve aynı zamanda tüyler ürpertici maceraları anlatılıyor. Çocuklar, anneleri doğaüstü bir güç tarafından öldürüldükten sonra bilinmeyen ve kötü yaratıkları arayan savaşçılar olarak kendi babaları tarafından eğitildiler. Sam ve Dean geceleri gürültü yapan her şeyi araştırırken, ilişkileri tehdit eden şiddetli duygular ve gizemlerle suçlanırlar.

Arrow

arrow

Arrow aynı zamanda en iyi CW dizilerinden biridir. Dizinin tarihi, milyoner Oliver Queen’in Pasifik’teki uzak bir adada beş yıl gemi kazası geçirdikten sonra Starling City’ye geri döndüğünde, yaşadığı değişimi gizlediği zamandır. Oliver, kız kardeşi Thea gibi kendisine yakın olan insanlarla yeniden bağlantı kurduğundan, her zaman tanıdıkları aynı kolay yolu seçen, hali vakti yerinde bekar gibi görünüyor. Oliver, geceleri toplumun yanlışlarını düzeltmek ve şehri eski ihtişamına kavuşturmak için kendini işine adamış arkadaşı Diggle tarafından desteklenen gizli karakterine bürünür.

All American: Homecoming

all american homecoming

All American’ın bir yan ürünü olan All American: Homecoming, bir spor drama televizyon dizisidir. HBCU’ların veya tarihsel olarak siyahi kolejlerin yanı sıra kurumların arka planında, genç tenisçi Simone ve yıldız beyzbol oyuncusu Damon, arkadaşları ve akranlarıyla birlikte kolej atletizminin yüksek riskleri için savaşırlar.

Kung Fu

kung fu

Christina M. Kim tarafından yazılan Kung Fu, Ed Spielman’ın 1972 tarihli aynı adlı televizyon dizisinden esinlenen bir Amerikan Kung Fu aksiyon-macera televizyon dizisidir. Dizi günümüzde geçiyor ve sorunları kolejden ayrılmasına ve uzak bir Çin manastırına seyahat etmesine neden olan genç bir Çinli-Amerikalı kadını canlandırıyor.

Charmed

charmed

Charmed, 1998 yılındaki dizinin yeniden çevrimi olan bir Amerikan fantastik televizyon dizisidir. Sisters Macy, Mel ve Maggie, annesinin ölümünden sonra en güçlü cadılar olarak da adlandırılan Charmed Ones olduklarını öğrenirler.

Roswell

roswell

Yasadışı bir göçmenin (Jeanine Mason) kızı, memleketi Roswell, New Mexico’ya döndükten sonra, genç aşkının bir uzaylı olduğunu ve dünya dışı güçlerini hayatı boyunca sakladığını keşfeder.

In The Dark

in the dark

Kör bir bayan (Perry Mattfeld), polisin onun ifadesini “tanık” olarak görmemesinin ardından, uyuşturucu satıcısı arkadaşını öldüren kişiyi bulmak için yola koyulur.