En iyi ses değiştirme programı

Ses değiştirme teknolojisini gerçek zamanlı olarak ve birden çok ses varyasyonuyla yapabildiğiniz harika uygulamalar var. Bu ses değiştirme yazılımlarını uzaylı sesleri, robotik sesler ve çizgi film sesleri gibi önceden ayarlanmış çoklu ses türleriyle birlikte kullanabilirsiniz. Ayrıca perdeyi, frekansı, tonu ve diğer ses özelliklerini değiştirerek sesinizi manuel olarak değiştirmenize de olanak tanırlar.

Eğlenmek isteyenler, arkadaşlarına ve akrabalarına şaka yapmak için bu yazılımları nasıl kullanabileceklerini şimdiden düşünüyorlar. Sizi suçlamıyorum ses değiştirme yazılımı, oyun sırasında sesinizi değiştirmede de harika olabilir. Bu sadece eğlence için olabilir ama oynadığınız karakteri daha iyi kişiselleştirebilir. CS:GO’da ekibin başını çekmek istiyorsanız, biraz saygı isteyen bir komuta sesine ihtiyacınız olacak.

Bu yüzden bu yazıda, kullanabileceğiniz en iyi Ses Değiştirici Yazılımlarından bazılarına göz atacağım. Kullanım amacınıza bağlı olarak, gerçek zamanlı bir ses değiştiriciyi veya değiştirmeden önce sesinizi kaydetmenizi gerektiren alternatif türü seçebilirsiniz. Şimdi içeri girelim.

1. Morph VOX

Morph VOX

Morph Vox, birçok harika özellikle birlikte gelen oldukça popüler bir yazılımdır. Ücretsiz bir araç olan MorphVox Junior ve ücretli bir sürüm olan MorphVox Pro olarak mevcuttur. Ancak, ücretsiz sürüm, empoze edilen sınırlamalar göz önüne alındığında ideal olmayabilir. Örneğin, yalnızca 3 ses seçeneği ile birlikte gelir. Tek bir erkek, kadın ve çocuk. Bu nedenle, en iyi deneyim için premium sürümü kullanmanızı tavsiye ederim.

Sesi gerçek zamanlı olarak değiştirir ve bu nedenle çevrimiçi iletişim ve oyun için çok uygundur. MorphVox, iki çalışma modu ile birlikte gelir. Kabuklu mod, halihazırda var olan seçenekler arasından tercih ettiğiniz sesi hızlıca seçmenize olanak tanır, belki birkaç efekt ekleyebilir ve devam edebilirsiniz. Sonra biraz daha derine inmenizi sağlayan Stüdyo Modu var. Burada ses tonunu ve perdesini ayarlayabilirsiniz.

MorphVox, çeşitli oyunlar ve çevrimiçi sohbet platformlarıyla kolayca bütünleşir ve özellikle bilgisayarınızın yerleşik mikrofonunu kullanıyorsanız kullanışlı olacak bir arka plan gürültü filtresi içerir. Bir başka ilginç özellik, bilgisayarınızdan kolayca gerçek hayat senaryosu oluşturmanıza yardımcı olabilecek arka plan seslerini ekleme yeteneğidir. MorphVox ayrıca WAV formatında kaydedilmiş sesleri değiştirmenize izin verir. Bu yazılım yalnızca Windows için mevcuttur. Steam ses değiştirme programı sayesinde Steam üzerinden de satın alabilirsiniz. Sonraki sayfalarda daha iyi yazılımlar da bulabilirsiniz. Bu nedenle okumaya devam edin.

2. Voicemod

Voicemod

Voice Mod, Windows kullanıcıları için tasarlanmış bir ses değiştirme yazılımıdır. Çevrimiçi olarak sesinizi değiştirir ve en önemlileri Fortnite, Minecraft ve PUBG olmak üzere çok sayıda çevrimiçi oyun için destek sunar. Ayrıca çevrimiçi akış ve sohbet için harika bir seçenektir. Voice Mod ile uyumlu sohbet ve akış yazılımlarından bazıları Discord, Twitch, VRChat, Skype ve Stream Deck’i içerir.

Voice Mod, sesinizi gerçek zamanlı olarak değiştirir ve oldukça harika bir ses seçenekleri ve efekt koleksiyonuna sahiptir. Chipmunk, baby, Android, Alien’dan polise kadar ses tipi sıkıntısı yok. Çılgın bir ses bile var. Voicemod ücretsiz olarak mevcuttur.

Geliştiriciler tarafından gönderilen son güncellemeler nedeniyle programın son zamanlarda bozulduğunu söyleyenler var. Belki eski sürümleri de inceleyebilirsiniz. Sonraki sayfalarda daha iyi yazılımlar da bulabilirsiniz. Bu nedenle okumaya devam edin.

3. Voxal Voice Changer

Voxal Voice Changer

Voxal Voice Changer ücretsiz bir yazılımdır ve hem Windows hem de Mac kullanıcıları için mevcuttur. Tüm favori oyunlarınız dahil olmak üzere bir mikrofon kullanan temelde her uygulamada sesinizi değiştirmenize olanak tanır. Ses türleri ve efektleri konusunda hiçbir eksiklik yok. Erkek veya kadın sesini benimseme seçeneği bile var. Evet, melek gibi kadın sesli çevrimiçi oyun ortağınızın aslında bir erkek olma ihtimali çok yüksek.

Voxal Voice ses değiştirici ayrıca sesinizi gerçek zamanlı olarak değiştirir, ancak aynı zamanda kaydedilen sesi değiştirme seçeneğini de içerir. Bu yazılım, sesinizi düzenleme sürecini çocuk oyuncağı haline getiren, anlaşılması kolay bir kullanıcı arayüzü ile birlikte gelir. Sisteminizin ve diğer uygulamaların performansını etkilememesi açısından da oldukça hafiftir. Unutulmaması gereken bir nokta, bu ses değiştiriciyi bir iş modelinde kullanmayı düşünüyorsanız, satın almanız gerekeceğidir. Sadece ev kullanımı için ücretsizdir.

4. Clownfish Voice Changer

clownfish voice changer

Clownfish, bilgisayarınızdaki mikrofon kullanan herhangi bir uygulamada sesinizi değiştirmek için de kullanılabilen çok platformlu bir uygulamadır. Desteklenen en önemli uygulamalar Skype, Viber, Discord ve TeamSpeak’tir. Ayrıca sesinizi buharla değiştirir ve bu nedenle tüm favori oyunlarınızda çalışır.

Clownfish varsayılan olarak ses efektlerinin eklenmesini desteklemez, ancak bunların nerede bulunup kurulacağı konusunda kılavuzlar sağlar. Kurulum süreci basittir ve yazılım CPU performansına çok fazla yük bindirmez. Aralarından seçim yapabileceğiniz birden fazla ses seçeneği var ve en ilginçlerinden bahsetmek gerekirse, Erkek perdesi, Kadın Perdesi, Bebek Sesi, Uzaylı, Robot ve Darth Vader var. Bu sonuncusu Star Wars hayranlarına iyi bir haber olacak. Uygulama yalnızca Windows için kullanılabilir.

5. All-in-One Voice Changer

All-in-One Voice Changer

All-in-One Voice Changer, Skype Ses Değiştirici olarak adlandıracağınız şeydir. Aynı prensipte çalışır ancak Yahoo Messenger ve QQ International gibi diğer IM araçlarına bağlamanıza izin verir. Yani temelde bu araç, özellikle çevrimiçi sohbet için geliştirilmiş bir ses değiştiricidir.

Arkadaşlarınıza ve akrabalarınıza şaka aramaları yapmak için harika bir yazılımdır. Hatta işleri daha eğlenceli hale getirmek için konuşmanın ortasında ses türünü değiştirmenize bile izin verir. Sesinizi değiştirmek, bu araç ile hiç bu kadar kolay olmamıştı. Sesinizin perdesini değiştirmek için sola veya sağa hareket ettirebileceğiniz bir kaydırma çubuğuna sahiptir. Tercih ettiğiniz seçimi elde edene kadar her değişikliği önizleyebilirsiniz. Ayrıca kaydedilmiş bir .wav sesini içe aktarabilir ve yazılım içinde değiştirebilirsiniz.

Ne yazık ki bu yazılım ücretsiz değildir. Ücretsiz bir deneme sağlarlar, yükselttikten sonra diğer yazılımların hiçbirinde bulunmayan bir video değiştirme özelliğine erişeceksiniz. Görüntülü sohbet ederken komik dublajlar eklemek için kullanabilirsiniz.