AK Parti Maltepe İlçe Başkanı Mehmet Karadeniz kimdir?

AK Parti İstanbul’da Maltepe İlçe Başkanlığı için yeni başkan adayını Mehmet Karadeniz olarak belirledi. AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak, AK Parti’nin Maltepe’de yeni ilçe başkanının Mehmet Karadeniz olacağını söyledi.

Erdoğan’ın “Bize yeni Ömerler lazım” diyerek başlattığı kongre sürecinde AK Parti’nin Maltepe İlçe Başkanı olarak Mehmet Karadeniz’in aday gösterilmesine karar verildi.

AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak, “Genel Merkezimizle yapılan istişareler neticesinde, Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın R. T. Erdogan’ın onayıyla; Maltepe İlçe Başkanlığımızın 7. Olağan Kongresinde Mehmet Karadeniz İlçe Başkan Adayımız olarak belirlenmiştir. Hayırlı olsun” dedi. Peki Mehmet Karadeniz kimdir?

Mehmet Karadeniz kimdir?

Maltepe’nin saygın iş adamlarından Mehmet Karadeniz, süt ürünleri firması Kebir’in de yönetim kurulu üyesi. Memleketi Trabzon olan Mahmet Karadeniz, aynı zamanda birçok STK’da rol üstleniyor.

Maltepe Belediye Meclisi’nde AK Parti grubunda meclis üyesi olan Mehmet Karadeniz evli ve 5 çocuk babasıdır. 30 seneyi aşkındır gıda sektöründe faaliyet gösteren Karadeniz, iş hayatında elde ettiği tecrübeleri Maltepe için kullanmak amacıyla iddialı bir ilçe başkanı olmak istiyor.