Kendi çizgi film karakterlerinizi yaratabileceğiniz siteler

Herhangi bir çevrimiçi profil ve avatar içinde kendinizi temsil etmek için gerçek fotoğrafları kullanmakta rahat değilseniz, neden kendinize ait bir çizgi film karakteri yaratmıyorsunuz? Çevrimiçi profillerinizde kendinizi karikatürize edilmiş bir şekilde temsil ederken kesinlikle eğlenceli ve başkaları için benzersiz olacak.

Birçok ücretsiz web hizmeti sayesinde, karikatür çizimleriniz için bir sanatçıya ödeme yapmanız gerekmez. Tek yapmanız gereken fotoğrafınızı yüklemek veya biraz karıştırıp eşleştirmek. Kendinize ait bir çizgi film oluşturmanıza olanak tanıyan 12 web sitesi.

Pho.to

photocartoon

Bu harika site sadece manzara fotoğrafınızı sulu boya resmine dönüştürmekle kalmaz, aynı zamanda yüzünüzü de değiştirebilir. Fotoğrafınızı web sitesine yükleyin ve çok sayıda yüz ifadeleri değiştirin.

Pick a Face

pickaface

Pick a Face, gerçekten modern bir tasarıma ve harika özelliklere sahip olduğu için en sevdiğim web sitelerinden biridir. Bir çizgi film karakteri yapmak için sadece bağlantıya tıklayın, web sitesine ulaştıktan sonra dilinizi seçin ve Avatar Oluştur’a tıklayın. Sonunda tasarıma başlamak için kız mı erkek mi yüzünüzü seçin.

Portrait Illustration Maker

illustmaker

Portrait Illustration Maker ücretsiz bir karikatür avatar üreticisidir. Sadece “Randomizer” düğmesine basın ve site otomatik olarak rasgele avatarlar oluşturacaktır. Avatar resmini sağ tıklayarak ve bağlam menüsünden Resmi Farklı Kaydet seçeneğini kullanarak kaydedebilirsiniz.

Pixton

pixton

Bu web sitesi, metin içeren komik bir çizgi film oluşturmanıza olanak tanır. Bunu hayatınızdan komik bir durum anlatmak için kullanabilir veya kendiniz komik bir hikaye yaratabilirsiniz.

Face Your Manga

faceyourmanga

Farklı özelleştirme seçenekleriyle kendi avatarınızı oluşturun. Karakterinizi kişiselleştirmek için saç rengini, gözleri, kıyafetleri, şapkaları, eşyaları ve daha fazlasını seçin. Site modern bir tasarıma ve kolay gezinme özelliğine sahiptir.

Instructables: Turn Yourself Into a Cartoon

instructables

Sitede, Photoshop veya Illustrator’da kendinize ait bir çizim veya karikatürün nasıl oluşturulacağı hakkında ayrıntılı talimatlar bulunmaktadır. Not: Ya Photoshop’a, ya Illustrator’a ve belki de bazı çizim becerilerine sahip olmanız gerekir.

Custom Anime

customanime

Özel Anime, sadece yüzünüzü değil, tüm vücudu da karikatürize etmenize izin verir. Karakteri beğeninize göre kişiselleştirmek için çok sayıda kıyafet, saç modeli ve eşya kullanın.