Pokemon Go takım değiştirme

Pokemon Go takımınızı değiştirmek istiyorsanız, Team Medallion kullanabilirsiniz. Takım Madalyonu ile takım değiştirmek hakkında bilmeniz gereken her şey.

Pokemon Go’da nasıl takımı değiştireceğinizi merak ediyorsanız, sizi suçlamıyoruz. Oyuna başladığınız tarihten beri çok zaman geçmiş olabilir ve artık farklı bir takımdaki yeni insanlarla oynamak istiyor olabilirsiniz veya sadece bölgenizde daha fazla insanın tercih ettiği bir takıma geçmek istiyorsunuz.

Sebepiniz ne olursa olsun, Pokemon Go’daki takımı değiştirebilirsiniz. Pokemon Go’da takım değiştirme işlemi, yalnızca oyunda benzersiz bir öğe olan Takım Madalyonu ile yapılabilir. Pokemon Go’da takımı nasıl değiştireceğiniz ve Takım Madalyonunun nasıl çalıştığı hakkında bilmeniz gereken her şey burada.

Pokemon Go’da takım nasıl değiştirilir?

Pokemon Go’da takımı değiştirmek için oyun içi mağazadan Team Medallion öğesini satın almanız yeterlidir. Şimdi bununla ilgili birkaç uyarı var. Birincisi, bir Takım Madalyonunun (veya bir kez takım değiştirmek için) 1.000 jetona mal olmasıdır. Bu yaklaşık 90 lira civarında, ancak yalnızca 1,200 PokeCoin’i 89,99 TL’ye satın alabileceğiniz için Pokemon Go’da takımınızı değiştirmek esasen 90 liraya mal oluyor. Elbette, madeni paralarınızı Spor Salonunda bedavaya kazanarak elde etmediğiniz sürece.

takim madalyonu

Belirtilmesi gereken diğer önemli husus ise Takım Madalyonunu yalnızca 365 günde bir veya yılda bir satın alabileceğinizdir. Takımı değiştirmek istediğinizden kesinlikle emin olmalısınız çünkü bunu yaptıktan sonra, bu karardan bir yıl boyunca geri dönemezsiniz. Takım Madalyonunu hemen kullanmak zorunda değilsiniz, çünkü siz hangi takıma katılacağınıza karar verene kadar envanterinizde kalacaktır.

Takım değiştirdiğinizde, önceki takımınıza ait bir Spor Salonunda herhangi bir Pokemonunuz varsa, elenene kadar orada kalacaklardır. Yine de geri geldiklerinde herhangi bir jeton almayacaksınız, bu nedenle tüm Pokemon’larınız güvende ve toplarında sağlam olana kadar beklemek iyi bir fikirdir.

Pokemon Go’da en iyi takım hangisi?

Pokemon Go’da hangi takımı seçmek gerektiğini merak ediyorsanız, takım seçimi gerçekten arkadaşlarınızın hangi takımda olduğuna bağlı. Mystic, en popüler takım olarak kabul edilir ve onu yakından takip eden Valor ile Instinct, bir miktar geride kalır. Beraber oynadığınız tüm arkadaşlarınız ile aynı takımda olmanız, en doğru seçimdir. Sizinle aynı takımdaki oyuncularla Spor Salonunda yıkarken çok daha fazla eğleneceksiniz. Oyuncuların çoğu aynı takımdayken baskınlarda aldığınız bonuslardan bahsetmiyorum bile.