Pendik’te bugün vefat edenler

Pendik’te vefat edenler listesi, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Mezarlıklar Müdürlüğü tarafından sağlanmaktadır. Listeye aşağıda ulaşabilirsiniz ve vefat eden kişileri görebilirsiniz.

İBB’nin vefat bilgi hizmetinde artık ilçe bilgisi yer almıyor. Ancak vefat edenlerin isimlerini Pendik Belediyesi’nin açıkladığı verilerle öğrenebilirsiniz. Vefat eden kişilerin adı Pendik Belediyesi tarafından günlük olarak açıklanıyor. Bu yüzden isimleri oradan kontrol edebilirsiniz. Pendik’te bugün vefat edenlerin kimler olduğunu kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Pendik’te vefat edenler listesi

Pendik’te vefat edenlerin kimler olduğu ile ilgili bilgi almak kullanmanız gereken sayfa, Pendik Belediyesi vefat edenler sayfasıdır. Bu sayfada, güncel olarak günlük vefat bilgilerini sizler için sunulmaktadır. Böylece size günlük olarak vefat edenlerin isimlerini öğrenebileceğiniz bir kaynak adresi vermiş olduk. Ayrıca ölenlerin hangi mahallede ikamet ettiklerini ve defin yerlerini de öğrenebilirsiniz. Tüm bunlar oldukça kolay bir arayüz ile sunuluyor.

Siteden günlük olarak Pendik’te vefat edenlerin listesini görebilirsiniz. Ayrıca E-Devlet üzerinden siz isim sorgulayarak Pendik’te birinin vefat edip etmediğini öğrenebilirsiniz. Vefat eden olup olmadığını sorgulamak için E-devlet sitesini kullanmalısınız. Arama kutusuna “Vefat Bilgisi Sorgulama” yazarak İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin vefat sorgulama sayfasına giriş yaparak sorgulama yapabilirsiniz. Ancak orada da ilçe ismi yer almaz ve sadece ölen kişinin ad ve soyadı yazılıdır. İBB’nin neden ilçe bilgisi vermediğini bilmiyoruz. Ancak neyse ki Pendik Belediyesi günlük olarak ölenlerin adını açıklıyor.