Pendik’te BELTUR Burger açıldı

BELTUR’un Pendik sahilinde bulunan kahvaltı restoranı “Haveran İstanbul”, “Beltur Burger” konseptinde yenilenerek hizmete açıldı. BELTUR Burger, İBB’nin 100. yıl çocuk parkı içinde ve Pendik İDO İskelesi’nin hemen karşısında yer alıyor. Ulaşım için sahildeki Pendik İDO otobüs durağı kullanılabilir.

Pendik Sahil yolundaki Pendik İdo İskelesi otobüs durağında inerek ulaşabilirsiniz. Duraktan 132G, 132H, 133T, 133Ü, 251, E-9, KM3, KM13, KM24, KM26, KM27, KM33, KM37, KM72, MR60 İETT otobüsleri geçer. Ayrıca Erol Kaya Caddesi’nden geçen Pendik – Bostancı dolmuşu ile gidilir.

Adres: Batı Mahallesi, Erol Kaya Caddesi No:90/b, 34890 Pendik / İstanbul.

BELTUR Burger Pendik hakkında bilgiler

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin (İBB) restoran ve kafe işleten şirketi BELTUR, Pendik’te burger restoranı açtı. 18 farklı çeşit hamburger ürününün yer aldığı BELTUR Burger, Pendi’te hizmete girdi. Geçmişte çay bahçesi formatında faaliyet gösteren BELTUR, son zamanlarda büyük bir dönüşüm içinde. Yepyeni konseptlerle vatandaşlara daha kaliteli hizmet ulaştırmayı amaçlayan BELTUR, Pendik’te BELTUR Burger’i hizmete açtı. Vatandaşların büyük ilgi gösterdiği yeni burger konseptli BELTUR’da çocuk menüleri ve vegan ürünleri de sunulacak.

Yeni BELTUR Burger konsepti hakkında bilgi veren BELTUR Genel Müdürü Cenk Akın, BELTUR Burger menüsünde 18 hamburger çeşidi bulunduğunu söyledi. BELTUR Burger menüsünde hot dog, çıtır brokoli ve salata çeşitleri ve tatlılar gibi 10 çeşit yan ürünün de yer aldığını ifade eden Akın, yakında İstanbul’un başka noktalarında daha BELTUR Burger’in açılacağını kaydetti.