Kartal’daki en iyi Çin & Sushi restoranları

Birinci sınıf şefler ve örnek alınacak heyecan verici bir restoran listesi ile Kartal, harika suşi bulmak için İstanbul’un en iyi yerlerinden biridir. Size Kartal’daki en iyi sushi restoranlarının kesin bir listesini getirmek için çok uğraştık. Büyük balık isimleri veya küçük kızartma sırları, yenilikçi füzyon veya geleneksel Japonlar olsun, sizin için uygun bir suşi noktası var. İşte Kartal’daki en iyi suşi restoranları.

Suşi istekleri hafife alınması gereken bir şey değildir. Gözleriniz kapalı bir mini rulo yiyerek giderebileceğiniz çikolatalı kek ihtiyacınızın aksine, uykunuzda yağlı ton balığı ve kızarmış somon görmeye başladığınızda, sisteminize biraz sushi almaktan başka çareniz yok. Ve o zaman kaçınılmaz olarak geldiğinde, bu Kartal’daki sushi restoranları listesi size yön gösterecek.

Sushico

SushiCo
Fotoğraf lisansı: Sushico

İstMarina içinde hizmet veren bir sushi restoranıdır. Konumu da oldukça güzel. Türkiye’de Uzakdoğu lezzetinin en büyük restoran zincirlerinden biridir. Orijinal tariflerden oluşmuş zengin ve lezzetli menüsüyle 1997 yılından bu yana hizmet vermektedir.

Adres: Kordonboyu Mahallesi, Ankara Caddesi, İstMarina, No:147/186, 34860 Kartal/İstanbul

Akira Sushi Etc.

akira

Cevizli’deki Hukukçular Towers içinde hizmet veren, butik bir restoran olarak Akira Sushi Etc. keyifli seçenekler sunar. Kartal’da en beğenilen sushi restoranlarından biridir. Hoş tarifleri karşınıza getirecek bir restoran.

Adres: Cevizli Mahallesi, Hukukçular Towers, Mustafa Kemal Caddesi, 66B, 34865 Kartal/İstanbul

Chinese & Sushi Express

Chinese Sushi Express
Fotoğraf lisansı: Chinese & Sushi Express

İstMarina içinde hizmet veriyor, ancak sadece paket servis ile sipariş verebilirsiniz. Siparişlerinizi 4441246 numarası üzerinden veya GetirYemek ile verebilirsiniz. Fotoğraf, Carousel Avm Bakırköy şubesinin fotoğrafıdır.

Adres: Kordonboyu Mahallesi, Ankara Caddesi, İstMarina, No:147, 34860 Kartal/İstanbul

Ayumi Sushi Bar

ayumi

Tam olarak Kartal sınırları içinde olmasa da Kartal’ın devamı olan Maltepe’deki Cevizli Mahallesi içinde, Ritim İstanbul AVM’de hizmet veren bir suşi restoranıdır.

Adres: Cevizli Mahallesi, Zuhal Caddesi, Ritim İstanbul AVM, No:46, 34846 Maltepe/İstanbul