Hafif, kompakt ve kaliteli ses kayıt cihazları

Bir cep telefonunun sunduğundan daha kaliteli kayıt yapmak için bu kayıt cihazları çok iyi seçeneklerdir.

Piyasadaki herhangi bir akıllı telefonla ses kaydı yapabilirsiniz, ancak bazı insanların e-kitaplar olmasına rağmen basılı kitapları tercih etmesi gibi, ses kaydını da eski moda bir şekilde yapmak isteyebilirsiniz.

Bugün size kompakt, hafif, istediğinizi istediğiniz zaman kayıt yapabileceğiniz, hepsi de seçtiğimiz modellerin sunduğu harika ses kalitesine sahip birkaç ses kayıt cihazı göstereceğiz.

Bu ses kayıt cihazları, onu taşımak için çok rahat bir tasarıma, tüm kayıtlarınızı saklamak için geniş dahili belleğe ve şarj etmek zorunda kalmadan saatlerce kullanabilmeniz için büyük kapasiteli pillere sahiptir. Bunlar, en iyi ses kayıt cihazlarının ana özellikleridir.

KINPEE N80

Tüm kayıtlarınız için fazlasıyla yeterli olan 16 GB depolama alanına sahip bu KINPEE ses kayıt cihazını da tercih edebilirsiniz. Yüksek kaliteli ses kaydedebilirsiniz ve en iyi yanı, bir düğmeye basarak kayda hızla başlayabilmenizdir. Diğer bilgilerin yanı sıra kayıt süresini ve kalan pili görebilmeniz için bir ekranla birlikte gelir.

DCUKPST

1536 kbps kalitesinde 24 saate kadar sesin saklanabileceği 16 GB dahili depolamaya sahip kompakt bir ses kaydedici. 500 mAh şarj edilebilir pili, her zaman yanınızda taşıyabileceğiniz çok rahat bir boyutu ve pil durumu veya devam eden kayıt süresi gibi verileri görebileceğiniz bir HD ekranı vardır.

Covvy kayıt cihazı

Bir kayıt cihazına ihtiyacınız varsa ancak çok para harcamak istemiyorsanız, bu Covvy kayıt cihazını tercih edebilirsiniz. Harici gürültü azaltma, 8 GB depolama alanı ve uzun pil ömrü ile iyi ses kalitesi sunar. Kompakt bir tasarıma ve çok basit bir işlem sunmaya yardımcı olan üç düğmeye sahiptir.

DODOSOUL

Ses kaydedici, özellikle fiyatı için dikkate alınması gereken çok ilginç bir seçenektir. SD kart ile genişletilebilen 16 GB dahili belleğin yanı sıra kolay veri aktarımı için bir USB konektörü vardır. Dikkate değer bir not olarak, otomatik ses kayıt moduna sahip. Size az mı geliyor? Bir de FM radyosu var.

Gueray ‎Lyb-uk1

Bu Gueray marka kaydedici, özellikle çok sayıda konuşmayı, röportajı, şarkıyı vb. saklamanız için size sağlayacağı 32 GB’lık geniş depolama alanı nedeniyle çok iyi bir seçenektir. Arka plan gürültüsünü azaltarak 1536 kbps’lik kayıtları destekleyen çift mikrofonu entegre eder.

Sony ICD-UX570B.CE7

Bu Sony kaydedici, bir SD kart kullanılarak genişletilebilmesine rağmen, bir OLED ekrana ve 4 GB dahili depolamaya sahiptir. Kayıt sırasında arka plan gürültüsünü azaltan çok ince ve hafif bir cihazdır. Hızlı şarjı destekleyen bir pil içerir. 3 dakikalık şarjla bir saatlik kayıt süreniz olur.