PlayStation 2 oyunlarını Android’te oynama

4 Mart 2000’de Japonya’da piyasaya sürülen Sony PlayStation 2, tarihin en çok satan konsoludur. Çok sayıda oyunu, kalitesi ve çok çeşitli türler sayesinde birçokları için dünyanın en iyisi olan bir konsol.

Pek çok kişinin bilmediği şey ise Play Store’da en iyi PS2 oyunlarından bazılarını resmi olarak ve emülatör yüklemeye gerek duymadan bulabileceğimizdir. Evet, doğru okudunuz, doğrudan Google Play’den Android’de PS2 oyunları oynamak mümkündür. Aşağıda bu PlayStation 2 oyunlarının tam listesi var, sizi uyarıyoruz, evet, bazıları ücretlidir.

GTA Serisi

gta-5-android

Rockstar, Red Dead Redemption 2 gibi oyunlar sayesinde bugün sadece en iyi geliştiricilerden biri değil, yıllar öncesinden beri Grand Theft Auto efsanesi sayesinde onu ikiye katladı. PlayStation 2, efsane için harika bir zamandı ve şu anki GTA V, Grand Theft Auto 3, San Andreas, Vice City gibi sonraki oyunların temelini oluşturuyordu. Bunlar için saatler harcadığınıza eminim. Ve evet, Android’de PS2 için tüm GTA oyunlarını resmi olarak emülatörler olmadan saçma bir fiyata bulabiliriz.

Grand Theft Auto: San Andreas Grand Theft Auto III Grand Theft Auto: Liberty City Stories Grand Theft Auto: Vice City

Bully

Bully

Rockstar ile devam ediyoruz çünkü GTA efsanesine ek olarak, Google Play Store’dan indirilebilecek harika bir oyunu daha var. Bully, bir lisede geçiyor ve aslında öğrencilerle ilgili bir tür GTA’dır. Sosyal sınıflar ve önyargılarla dolu prestijli bir enstitüye yeni gelmiş bir öğrenciyiz. Amacımız hayatta kalmak, istersek iyi notlar almak ve bu kadar çok bilgiç öğrenci arasında kendimize bir yer açmak olacak.

Bully

Dragon Quest VIII

Dragon Quest VIII

Dragon Quest, dünyadaki en önemli JRPG destanlarından biridir ve yıllar önce Final Fantasy kadar iyi bilinmese de Japonya’da bir dine benzer. Bugün bu efsane, yeni nesil konsollar için yeni adı Dragon Quest XI sayesinde oldukça tanınıyor, ancak muhtemelen en iyi oyunun PlayStation 2’de piyasaya sürüldüğü doğru.

Dragon Quest VIII’de güçlü bir büyücü, Trodain krallığına korkunç bir lanet gönderdi ve tüm sakinlerini dikenlere çevirdi. Krallığın tek kurtulanı olarak, bir kısrak, garip bir yeşil yaratık ve bir otoyol soyguncusu olan Yangus’un tek yardımıyla, bir tedavi aramak için Dragon Quest’in uçsuz bucaksız dünyasını dolaşmalıyız.

Akira Toriyama tarafından tasarlanan karakterler, devasa bir dünya ve klasik bir dövüş sistemi. Artık Android’de keyfini çıkarabileceğimiz keyifli bir Ps2 oyunu.

Dragon Quest VIII

Virtua Tennis

Virtua Tennis

Ve spor ve özellikle tenis severler için sizi efsanevi SEGA Virtua Tennis ile baş başa bırakıyoruz. Gerçekliği ve muhteşem oynanabilirliği sayesinde aşık olduğumuz ve bu güne kadar eğlencesinden bir şey kaybetmeyen oyunlardan biri. Hızlı oyunlar, şampiyonalar, çok oyunculu modlar… Emülatörsüz Android için bu PS2 oyununda en iyi tenis avucumuzun içinde.

Virtua Tennis

Need for Speed Most Wanted

Need for Speed Most Wanted

Hızlı ve Öfkeli gibi filmlerin ortaya çıkmasıyla birlikte arabalar, yarışlar ve tuning moda oldu. Electronic Arts bu trendden bir pay almak istedi ve bunun için Need for Speed ​​serisini kullandı.

Most Wanted, Underground ile birlikte en iyi atari yarış oyunlarıydı. İkincisi gizli yarışlara dayanırken, ilki yeni bir unsur getirdi: büyük aşamalarda polis kovalamacaları. Android ayrıca, eski zamanları ve tüm bunları anımsayabileceğiniz Most Wanted sürümüne sahiptir.

Need for Speed Most Wanted

Max Payne

Max Payne

İlk Max Payne 2001 yılında Xbox veya PlayStation 2 ve PC gibi konsollar için çıktı. Bir gün karısını ve kızının öldürüldüğüne tanık olan eski bir New York polis memurunun yerine kendimizi koyduğumuz bir oyun. Bu şekilde ve intikam almak amacıyla, bu eylemden kimin veya kimin sorumlu olduğunu bulmak için araştırmaya karar verecektir. Gerisini hayal edebilirsiniz: bol aksiyon ve bol çekim. Ücret bu? Saçma, Android için en iyi PS2 oyunlarından biri için oldukça pahalı.

Max Payne

Bunlar, Google Play’de bulabileceğimiz, kolayca keyfini çıkarmanın mümkün olduğu Android için PS2 oyunlarından bazıları. Bununla birlikte, yeniden sürümler ve mobil konsol bağlantı noktaları modada ve zaman içinde giderek daha fazla PlayStation oyununun Android’e gelmesi şaşırtıcı değil.