Deadpool 3 ne zaman çıkacak?

Ryan Reynolds zaten Deadpool ile özdeşleşmiş bir isim. Karakteri oyuncudan ayıran çizgi çok ama çok güzelleşmiş, hatta aynı mizahı paylaşıyorlar ve bir gün Reynolds’ı Wade Wilson kılığında sokakta yürürken görmek çok şaşırtıcı olmaz.

Merc with a Mouth adıyla da bilinen ilk iki bölümü, özellikle gençler arasında gerçek bir gişe başarısı elde etti ve Deadpool’u sadece Marvel çizgi roman hayranları tarafından değil, dünyaca ünlü bir anti-kahraman yapmayı başardı. Ve özellikle devam filminin başarısı göz önüne alındığında, üçüncü bir bölümün yolda olması normaldi. Ancak Disney’in Fox’u satın alması her şeyi belirsiz bekleme durumuna getirdi.

Reynolds aynı yaratıcı ekibi geri getirmek istiyor, ancak Kevin Feige’in başka planları var ve şimdiden potansiyel ikameleri düşünüyor. Deadpool 3’ün çıkış tarihi nedir? Ve özetiniz? Ve dağıtım? Filmin fragmanı veya görüntüleri ne zaman elimizde olacak?

deadpool

‘Deadpool 3’ çıkış tarihi

Wade Wilson’ı tekrar beyaz perdede görmek için biraz beklememiz gerekecek gibi görünüyor. Deadpool 3’ün çıkış tarihi resmi olarak onaylandı: 8 Kasım 2024.

Deadpool 3, çıkış tarihi nedeniyle MCU’nun Altıncı Aşamasındaki ilk filmlerden biri olacak.

‘Deadpool 3’ konusu

‘Deadpool 3’ün konusunu tahmin etmek oldukça karmaşık, çünkü Ryan Reynolds’ın şimdiye kadar gördüklerimizden “tamamen farklı” olacağı konusunda uyarması dışında henüz elimizde fazla veri yok. ‘Deadpool 2’nin sonunda gördüğümüz gibi Cable karakteri ve zaman yolculuğuyla bir ilgisi olacak mı?

Cable’ın kızı Hope’un (en azından çizgi romanlarda) mutant türünün geleceği hakkında söyleyecek çok şeyi var. Fikir, birkaç zaman çizelgesiyle oynamak ve geçmişe, Cable’ın hayatına geri dönmek mi olacak? Yoksa Marvel süper kahramanlarının geri kalanıyla birlikte MCU’da tanıtılan bir Deadpool’u mu göreceğiz?

Üçüncü Bölüm, Bob’s Burgers dizisinin başrol oyuncuları Wendy Molyneux ve Lizzie Molyneux-Loeglin tarafından yazılıyor. Ancak, ilk iki bölümden sorumlu olan Rhett Reese ve Paul Wernick, Marvel tarafından geri çağrıldı.

Reynolds, üçüncü filmin “tamamen farklı bir yöne gitmek istediğini” söyledi ve şunları ekledi: “Genellikle yeniden başlatıyorlar veya bir karakteri değiştiriyorlar, belki de dört film çok geç gibi”.

‘Deadpool 3’ oyuncu kadrosu

Ryan Reynolds elinden geldiği kadar Deadpool olmaya devam edecek. Şu anda bu karakteri yapabilecek başka kimse yok. Halk onu zaten asimile etti ve şimdi onu değiştirmek zor. Oyuncu ayrıca oynamaya devam etmek istiyor.

Josh Brolin ve Zazie Beetz, Cable ve Domino’nun yanı sıra Colossus (Stefan Kapičić), Negasonic (Brianna Hildebrand), Yukio (Shioli Kutsuna) ve Russell (Julian Dennison) olarak franchise’a geri dönebilirler. Peter’ı (Rob Delaney) tekrar mı göreceğiz yoksa ‘Deadpool 2’de ölen iki karakter Broken Star (Lewis Tan) veya Zeitgeist (Bill Skarsgård) Beetz geri mi gelecek.

Deadpool’lu kadın Morena Baccarin de geri dönebilir… Kim bilir. Ancak en zor şey, Ryan Reynolds’ın elde etmek istediği tek şey olan Hugh Jackman’ın yüzüyle Wolverine’i ortaya çıkarmak olacaktır.

deadpool 2

‘Deadpool 3’ yönetmeni

Kamera arkasına geçmekten sorumlu yönetmenin kim olacağı hakkında çok şey söylendi.

Uzun bir süre, daha çok X-Force’a odaklanan üçüncü bir bölüm hakkında konuşuldu. İkinci bölümün yönetmeni David Leitch, olası bir ‘Deadpool 3’ hakkında konuştu: “Herkes bunu yapmak istiyor. Bu yüzden, benden Deadpool 3 yapmamı isterlerse, cevabım: ‘Evet’ olacaktır. Ama Bence Fox-Disney anlaşması yüzünden çok şey oluyor ve ‘Endgame’den sonra Marvel dünyası nasıl olacak. Ortalık yatışınca, Deadpool’un yaşamasını umalım. Oldukça ironik değil mi? ”

Ve üçüncü kez!: Onunla ‘Free Guy’ ve ‘The Adam Project’te çalıştıktan sonra, Shawn Levy gürültücü paralı askerin bu bölümünde kamera arkasına geçecek.

‘Deadpool 3’ fragmanı

Şimdilik ‘Deadpool 3’ için bir fragmanımız yok, bu yüzden Merc with a Mouth’un bu yeni bölümü hakkında daha fazla haber beklememiz gerekecek.

‘Deadpool 3’ resimleri

Şu an için ‘Deadpool 3’ ile ilgili herhangi bir görsel bulunmuyor. Biz beklemede olacağız.