iPhone takip programları

Kullanıcısına birçok özellik sunan iPhone en çok tercih edilen işletim sistemlerinden biridir. Ancak iPhone’un kendi işletim sistemine uygun olan uygulamalar diğer işletim sistemleriyle uyumlu olanlara göre daha azdır. Ancak bu çocukları sanal mecranın tehlikelerinden korumak amacıyla geliştirilen casus programları için geçerli değildir. Aşağıdaki yazımızda iPhone takip uygulamalarından popüler olanları bulabilirsiniz.

En iyi iPhone takip programları

Hayatımızın büyük bir kısmını kaplayan sosyal medya uygulamaları bize eğlenceli anlar sunarken sevdiklerimiz için birçok tehlikeyi de içerir. Bundan dolayı çoğu ebeveyn çocuklarının sosyal medya kullanımını gözetlemek ister. Bunun için de en iyi yöntem sevdiklerinizin telefonlarına bir iPhone casus uygulaması yüklemektir. Çokça tercih edilen bu uygulamalar aşağıdadır:

mSpy

Telefon casus programı uygulamaları arasında mSpy’ın eline kimse su dökemez. Son teknoloji ile donatılmış mSpy uygulaması diğer uygulamalardan farkını ortaya koyarak sizin varlığınızdan bile haberinizin olmadığı özelliklerle donatılmıştır. mSpy uygulamasını telefona yükledikten sonra WhatsApp ve Instagram gibi tüm uygulamalardaki hareketleri izleyebilir, telefonunu takip ettiğiniz kişinin her adımını öğrenebilirsiniz.

mSpy uygulamasını özellikle kurulum kolaylığıyla, tamamen gizli çalışmasıyla, en uygun fiyatıyla, iCloud dostu olmasıyla ve son olarak da size 7/24 destek imkânı sunmakla diğer uygulamaların arasından öne çıkar.

eyeZy

iPhone casus programı sunan en iyi ikinci uygulama eyeZy’dir. eyeZy ebeveynlere çocuklarının çevrimiçi ortamda neler yaptığını göstermek için tasarlanmıştır. eyeZy çocuklarınızın çektiği fotoğraflar, indirdiği uygulamalar, onlara gönderilen içerikler gibi birçok veriyi kaydeder. eyeZy mSpy’dan farkı sadece araçların biraz farklı olmasıdır.

Highstermobile

Highstermobile ebeveynlerin çocuklarını çevrimiçi tehlikelerden korumak ve işverenlerin çalışanlarını denetlemesi için tasarlanmıştır. Tüm iPhone ve iPad cihazlarında jailbreak yapmadan çalışarak kullanıcısına tüm mesajları, internet tarayıcısının geçmişini, çağrı ve kişileri görme imkânı sunar. Ancak uygulamanın simgesi Uygulamalar menüsünde ve Uygulama Yöneticisi menüsünde görülür.

FlexiSpy

FlexiSpy iPhone casus yazılım kullanıcılarına üç ayrı ödeme paketi sunarak bu paketlerin fiyatına göre özellikler değişmektedir. Yani ne kadar çok ödeme yaparsanız o kadar çok özelliğe erişim sağlayabilirsiniz. Ancak çocukların korunması için en önemli olan sosyal medya platformlarının verileri ikinci ve üçüncü paketi alan kullanıcılara sağlamaktadır.

SafesPy

SafeSpy çocukların takibi ve çalışanların gözlemlenmesi amaçlarıyla tasarlanmıştır. Hedef cihaza dokunmadan, jailbreak yapmadan ve iOs sürümünden bağımsız olarak tüm iPhone ve iPad’lerde çalışır. Aynı zamanda gizlilik özelliğine sahiptir. Ancak Premium planında tek cihaz izlenebilir.

TheSpyBubble

ThespyBubble mesajlara erişme, konum takibi ve sosyal medya platformalarını izleme özelliğinin yanında bu uygulamaları engelleme özelliğine sahiptir. Ayrıca çocuklar zararlı bir şey yaptığında velileri anlık olarak uyarır ve yasaklı alanları kişileştirir. Ancak diğer uygulamalara göre daha az özelliklere sahiptir.

Telefonumda casus yazılım olup olmadığını nasıl öğrenirim?

Herkes gibi siz de iPhone telefonda casus yazılım var mı nasıl anlarım gibi soruların cevabını merak mı ediyorsunuz? Cihazınızda bir takip programının olup olmadığını telefonuzdaki değişikleri gözlemleyerek kolayca öğrenebilirsiniz. Bu değişiklerden bazıları şunlardır:

  • Telefonunuza casus programı indirildiyse telefonunuz sıradan güç kullanımından farklı olarak arka planda bir uygulama çalıştığından daha fazla güç tüketir.
  • Telefonunuzun gücü eğer daha kısa sürede tükeniyorsa cihazınızda bir takip uygulamasının olup olmadığını kontrol edebilir veya profesyonel birisine danışabilirsiniz.
  • Uygulama menüsünde veya Uygulama Yöneticisinde ek bir uygulama simgesiyle karşılaştıysanız bu simgenin bir izleyici uygulamasına ait olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.
  • Son olarak eğer telefonunuz bir takip uygulamasına ev sahipliği yapıyorsa telefonunuzun performansı düşerek yavaşlayabilir ve hatta aşırı ısınma sorunuyla karşılaşabilirsiniz.

Ancak buna benzer sorunlar alanın en iyi uygulaması olan mSpy iPhone takip uygulaması kullanıldığında ortaya çıkmaz. Bu nedenle en iyi hizmeti almak için mSpy uygulamasını sizin için en iyi seçenektir.

Sonuç olarak ister çocuğunuzu korumak ister partnerinizden duyduğunuz şüpheyi gidermek veya ister şirketinizin geleceğini korumak için iPhone casus yazılım uygulamalarına ihtiyaç duyun. Yani amacınız ne olursa olsun isteklerinize ve taleplerinize uygun bir takip uygulaması edinerek bu amaçlarını gerçekleştirebilirsiniz. Ancak mSpy gibi güvenilir bir takip uygulamasıyla daha iyi bir hizmet alabilirsiniz.