Maltepe Park Decathlon var mı?

Maltepe Park AVM içinde yer alan sinemanın kapanmasıyla beraber yerine hangi mağazanın açılacağı merak konusu oldu. Maltepe Park içinde asılan afişler ve duyurular ile sorumuzun cevabı da ortaya çıktı.

Cinemaximum Maltepe Park yerine Decathlon açılacağı bildirildi. Peki ne zaman? Maltepe Park AVM içinde şu anda faal olarak hizmet veren bir Decathlon mağazası var mı?. Maltepe Park AVM’de Decathlon mağazası açıldı. Artık Maltepe Park AVM’de yer alan Decathlon mağazasından alışveriş yapabilirsiniz.

Maltepe Park AVM içinde Decathlon mağazası açıldı. Decathlon’a gitmek isterseniz, Maltepe Park AVM’ye gitmeniz gerekiyor. Peki Maltepe Park’ta Decathlon açıldıktan sonra Ritim İstanbul’daki mağaza ne olacak?

Bu sorunun cevabını bilmiyoruz. Şu anda Ritim İstanbul AVM’deki Decathlon faaliyetlerine devam ediyor. Ancak Decathlon genellikle yakın adreslerde mağaza açmıyor ve bölgeye hitap edecek mağaza konumlandırmasını tercih ediyor.

Gülsuyu Metro yakınında bulunan Ritim İstanbul mağazası Kartal’a biraz uzak kalıyor. Onun yerine Esenkent Metro önündeki Maltepe Park AVM içinde yer alarak Kartal’a da hizmet vermek istiyor olabilirler. Böylece Kartal bölgesindeki eksikliği Kartal’da mağaza açmadan karşılamış olacaklar. Çok akıllıca bir taşınma planı olabilir.