Anime izleme uygulamaları

Anime sever misiniz? İşte cep telefonunuzdan anime izlemek için kaçıramayacağınız 7 uygulama.

Animeler, yavaş yavaş dünyanın dört bir yanındaki insanların sevgisini kazanan, Japonya’dan gelen geleneksel bir animasyon tarzıdır. Ve daha azı değil, yeni bir kültürün kapılarını açıyorlar, yaratıcılığınıza meydan okuyorlar ve gelecek için size ilham veriyorlar.

Bu yüzden bölümleri herhangi bir platformdan izlemek istemenize şaşmamalı. Ancak bu sefer iPhone’dan anime izlemek için en iyi uygulamaları öğreneceksiniz. Aşağıda, iPhone veya iPad’den HD kalitesinde anime izlemek için en iyi uygulamaları görebilirsiniz. Farklı dillerde, altyazılı ve Japonya’ya paralel yayınlarla gelirler.

Crunchyroll

Crunchyroll

Mobil aracılığıyla anime içeriği tüketmenin eşanlamlısı Crunchyroll’dur. Mevcut anın en iyi animelerinin tadını çıkarmak için popüler bir platformdur, açıkça klasik ve bağımsız animeleri görebilecek ve en sevdiğiniz animenin yeni sezonları, yeni bölümleri ve çok daha fazlası hakkında en son haberleri öğrenebileceksiniz.

Arayüzü modern, optimize edilmiş ve minimalisttir ve hatta yeni bölümleri altyazılı olarak Japonya’daki prömiyerinden hemen sonra izleyebilirsiniz.

MyAnimeList

MyAnimeList Official

Haftada en az 2 anime bölümü izlemeyi seven biriyseniz MyAniList uygulaması tam size göre. Bununla izlenen bölümleri takip edebilir ve en sevdiğiniz bölümleri, sezonları ve türleri kontrol edebilirsiniz.

Bu uygulama, anime ve manga ile dolu olduğu için en büyük veritabanlarından birine sahiptir. Bununla birlikte, yalnızca uygulamaya kaydolmanız ve en sevdiğiniz dizi ve manga başlıklarının her birini izleme listenize eklemeniz gerekecek.

Netflix

Netflix

En popüler akış platformlarından birinin Netflix olduğu kimse için bir sır değil. Ve daha az değil, popüler animasyonları içeren geniş ve kapsamlı bir kataloğa sahiptir.

Aynen öyle, uygulamada eski ve yeni animasyonlar orijinal dillerinde ve Türkçe altyazılıdır ve hatta bunları Türkçe dulajlı olarak da alabilirsiniz. Arayüzü son derece sezgisel, hızlı ve en iyi görsel-işitsel deneyime sahip olmak için ideal seçeneklere sahip.

Anime ◆ Manga

Anime Manga

Anime ◆ Manga, çok sayıda mangayı birleştirir ve çoğu tam renklidir, ayrıca klasik anime’nin keyfini mükemmel kalitede ve çok çeşitli altyazılarla çıkarabilirsiniz.

Arayüzü oldukça mütevazı, sezgisel, minimalist ve belirli bir animeyi seçerken sezon sayısı, bölümler, başlangıç ​​tarihi, topluluk tarafından yapılan değerlendirme ve daha fazlası gibi ilgili bilgileri görebileceksiniz.

AnimeX: Anime on Titan

AnimeX

iPhone’dan anime izlemek için en iyi uygulamalardan bir diğeri de AnimeX: Anime on Titan. Platformda dünya çapında en popüler ve en yeni anime ve mangaları bulabilirsiniz. Tabii ki, kullanıcılar için ayrıntılı ve ilginç bilgiler içerir.

Duyarlı arayüzü sayesinde uygulamayı iPad ve iPhone’da kullanmak mümkündür ve hatta AnimeX topluluğuna katılabilir ve fikir, teori, bilgi paylaşabilir, yeni anime keşfedebilir ve arkadaş edinebilirsiniz.

Amazon Prime Video

Amazon Prime Video

Amazon Prime Video, cep telefonunuzdan anime izlemek için en iyi seçeneklerden biridir. İnanılmaz görsel kaliteye sahip dizi ve filmleri gösteren kataloğunda beklendiği gibi anın en iyi başlıklarının tadını çıkarabileceğiniz özel bir anime bölümü var.

Herhangi bir indirme limitiniz olmayacak ve bölümü yarıda bırakmanız önemli değil, çünkü geri döndüğünüzde izlemeye devam edebileceksiniz.

Next Anime Episode

Next Anime Episode

En sevdiğiniz animeyi takip etmenin en iyi yollarından biri de Next Anime Episode uygulamasıdır. Bu uygulama, oldukça popüler hale geldi. Görünümü modern, tasarımı çok ölçülü ve küçük resimleri renkli. Ayrıca sağa doğru basit bir hareketle sezonların yanı sıra gördüğünüz bölümleri de işaretleyebileceğiniz için kullanımı çok kolaydır.