Kartal’da en iyi burger restoranları

Kartal’da en iyi burger yapan restoran hangisi? Kartal’da burger dükkanı nerede? Kartal’da burger nerede yenir? Kartal’da en iyi burger menüsü yapan burger restoranın peşine düştük. Burada en iyi burger restoranlarının listesini tutuyoruz. En iyi burger restoranı, deneyimlerimizden ve diğer müşterilerin yorumlarından yola çıkılarak toplanmıştır. Kartal’da çok sayıda burger restoranları bulunuyor.

Peki Kartal’da en iyi burger’ı kim yapıyor? Kartal’da en iyi burger’ı yemek için nereye gitmelisiniz? Kartal’daki tüm burger restoranlarını denedik ve en iyisine karar verdik. Bu listede yer alan tüm burger dükkanları kaliteli burger yapıyor. Ancak bizim favorimiz olanları, hem fiyat hem de kalite açısından değerlendirerek sıraladık. Çünkü bazıları çok iyi yapsa da fiyatları yüksek, bazıları ise fiyatları düşük olduğu için kalitesiz. Ancak burada uygun fiyatlı olmasına rağmen kaliteli burger yapan burger restoranları da bulacaksınız. Malzemelerdeki hijyen ve menüdeki özenli sunumu da dikkate aldık.

Lucha Lezzet Dünyası

Lucha Lezzet Dunyasi
Fotoğraf lisansı: Kartal 24

Cevizli’de yer alan Lucha’dan Chicken Schnitz Burger, LuchaD’delux Burger, CheesY Burger gibi en sevilen burger seçeneklerini sipariş edebilirsiniz.

Brand Burger

brand burger

Atalar’da yer alan Brand Burger’den Texas Burger, Smurf Burger, Royal Burger gibi en seviyen burger seçeneklerini sipariş verebilirsiniz.

Burgerillas

burgerillas

Burgerillas’ta Hamburger, Cheesy Burger, Ajilimojili Burger gibi sen seviyen burger seçeneklerini sipariş edebilirsiniz.

Burger Market

burger market

Cevizli’de yer alan Burger Market’ten Cheeseburger, Anatolia Burger, Orijinal Mix Burger, Mushroom Burger gibi en sevilen burger seçeneklerini sipariş verebilirsiniz.

McDonald’s

mcdonalds kartal
Fotoğraf lisansı: Kartal 24

Kartal’da Kordonboyu, Cevizli, Atalar ve Soğanlık mahallelerinde McDonald’s var. Klasik McDonald’s menülerini sipariş edebilirsiniz. Ancak soğan halkaları pek hoşuma gitmiyor, biraz daha çıtır ve güzel olmalı.

Saloon Burger

saloon burger

Saloon Burger, Kartal’da Kordonboyu ve Cevizli’de birer şubeye sahip. Klasik zincir restoran menülerini biraz daha ucuz fiyatlara, fiyat / performans ürünü olarak sipariş edebilirsiniz.

Magic Akademi

magic akademi
Fotoğraf lisansı: Kartal 24

Magic Akademi, Kartal Yukarı Mahalle’de bulunuyor. Bazı burger menüleri güzel ve tercih edilebilir.

Cafe & restoran temsilcisi iseniz ve bu listede yer almak istiyorsanız veya listede yer alan işletmenizin fotoğrafını değiştirmek istiyorsanız, her türlü konuyu konuşmak üzere, iletisim@kartal24.com üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.