Beykoz’dan İstanbul Havalimanı’na taksiyle gitmek kaç para tutar?

Beykoz’dan taksiyle İstanbul Havalimanı’na taksiyle gitmek kaç para tutar? Bu sayfada, Beykoz’un farklı noktalarından taksiye İstanbul Havalimanı’na kaç para taksi ücreti ödeyerek gidebileceğinizi 2024 yılı taksi tarifesine göre hesapladık.

İstanbul Havalimanı’nda uçuşunuz var ve uçağın kalkmasına çok az süre kaldı. Bu durumda havalimanına nasıl gideceğinizi bilmiyorsunuz ve taksiyle gitmek zorundasınız. O halde İstanbul Havalimanı’na Beykoz’dan taksiyle gitmek için taksiye biniş noktanıza bağlı olmakla 765 TL’den 1185 TL’ye kadar bir ücret ödemeniz gerekir.

Beykoz’dan taksiye İstanbul Havalimanı’na

Aşağıda, farklı noktalardan taksiye binmeniz durumunda ödemeniz gereken ücretler yer almaktadır.

Kavacık’tan İstanbul Havalimanı’na taksiyle gitmek: D020 otoyolu üstünden gidilecekse 42 km’lik (765 TL taksimetre ücreti) ve gişe geçiş ücretleri vardır. O-7 otoyolu üstünden gidilecekse 51 km’lik yol (920 TL taksimetre ücreti) ve gişe geçiş ücretleri vardır.

Beykoz merkezden İstanbul Havalimanı’na taksiyle gitmek: D020 otoyolu üstünden gidilecekse 45 km’lik (820 TL taksimetre ücreti) ve gişe geçiş ücretleri vardır. O-7 otoyolu üstünden gidilecekse 54 km’lik (975 TL taksimetre ücreti) yol ve gişe geçiş ücretleri vardır. Kuzey Marmara Otoyolu ve Yavuz Selim Köprüsü üstünden gidilecekse 60 km’lik yol (1080 TL taksimetre ücreti) ve gişe geçiş ücretleri vardır.

Anadolu Kavağı’ndan İstanbul Havalimanı’na taksiyle gitmek: D020 otoyolu üstünden gidilecekse 56 km’lik (1010 TL taksimetre ücreti) ve gişe geçiş ücretleri vardır. O-7 otoyolu üstünden gidilecekse 66 km’lik yol (1185 TL taksimetre ücreti) ve gişe geçiş ücretleri vardır. Kuzey Marmara Otoyolu ve Yavuz Selim Köprüsü üstünden gidilecekse 59 km’lik yol (1065 TL taksimetre ücreti) ve gişe geçiş ücretleri vardır.

Riva’dan İstanbul Havalimanı’na taksiyle gitmek: Kuzey Marmara Otoyolu ve Yavuz Selim Köprüsü üstünden gidilecekse 47 km’lik yol (850 TL taksimetre ücreti) ve gişe geçiş ücretleri vardır.