En iyi finans uygulamaları

Akıllıca yatırım yapmanıza yardımcı olacak iPhone ve Android için finans uygulamalarını keşfedin.

Borsadaki değişimleri, kur artışlarını ve düşüşleri, para piyasalarını ve uluslararası borsaları takip etmek için en iyi finans uygulamasını mı arıyorsunuz? Paranız üzerinde daha fazla kontrole sahip olmak ister misiniz? Bu uygulamalarla yatırımlarınızı iPhone’unuzdan veya Android telefonunuzdan gerçek zamanlı olarak takip edebilirsiniz.

Teknolojik ilerlemeler, çok sayıda mobil finans yönetim aracı ve kaynağının oluşturulmasına izin verdi, öyle ki artık yalnızca kripto para birimlerinin fiyatını bilmek için uygulamalar değil, aynı zamanda yatırımcılar için gerçek bir devrim olan iPhone ve Android için finans uygulamaları bulabiliriz. Bu uygulamalar, yatırımcıların portföylerini istedikleri zaman ve yerde izlemelerine olanak tanır.

Investing

Investing

Mobilde finans piyasasını gösteren bir uygulama ister misiniz? Dolayısıyla Investing dikkate alınması gereken bir seçenektir. Bu uygulama ile hisse senetleri, para birimleri, emtialar ve kripto para birimleri gibi çeşitli finansal araçları takip edebilir ve buradan elde ettiğiniz izlenim ile yatırım yapabilir ve gerçek parayı riske atmadan stratejilerinizi uygulamak için bir hesap açarak alış ve satış bilgileri kayıt edebilirsiniz. Özellikleri arasında, bilinçli kararlar vermenize yardımcı olabilecek basit bir tasarıma, gerçek zamanlı grafiklere ve teknik analiz araçlarına sahip bir arayüz bulunur.

Hopi

Hopi

Alışveriş yaparken para biriktirmek için bir uygulama mı arıyorsunuz? O zaman ihtiyacınız olan şey Hopi’dir. Bu, en sevdiğiniz mağazalardan alışveriş yaparken otomatik olarak tasarruf etmek için tasarlanmış ücretsiz bir uygulamadır. Ayrıca, belirli mağaza ve markalarda özel ödüller ve kuponlar alabileceksiniz. Tasarımı sezgiseldir ve harcamaların sınıflandırılması ve tasarruf hedeflerinin izlenmesi gibi birçok özel işlevi vardır.

Binance

Binance-1

Finansal işlemleriniz için popüler ve güvenilir bir uygulamaya mı ihtiyacınız var? Forex ve kripto paralarda Binance iyi bir seçenektir. Bu platform ile kripto piyasasında ve fark sözleşmelerinde güvenli ve güvenilir bir şekilde işlem yapabileceksiniz. Ayrıca, pozisyon boyutunu ayarlamaktan kar ve zarar limitlerini belirlemeye kadar ihtiyaçlarınıza göre özelleştirebilirsiniz. Ayrıca, piyasa hakkında değerli bilgiler elde etmek, hızlı alım satımlar yapmak, emirlerinizi ayarlamak ve yönetmek için etkileşimli grafiklerinden yararlanabileceksiniz.

TradingView

TradingView

TradingView, borsayı takip edebileceğiniz, yatırım stratejileri geliştirmek için teknik analizler okuyabileceğiniz ve finansal verileri canlı olarak takip edebileceğiniz başka bir uygulama. Hepsinden iyisi, bu uygulama ücretsizdir ve sezgisel ve çekici bir tasarıma sahiptir. Ayrıca hisse senedi ve döviz fiyatları ile ilgili gerçek zamanlı bilgilere, doğru kararlar almanıza yardımcı olacak teknik ve temel analiz araçlarına erişebileceksiniz.

Papara

Papara

Papara, finansal işlemleri kontrol etmenin kolay ve uygun bir yolunu arayan kullanıcılar için tasarlanmış Android ve iPhone için en iyi finans uygulamalarından bir diğeridir. Bu mobil platform ile sadece birkaç tıklama ile para gönderebilir, ödeme yapabilir ve diğer finansal işlemleri yapabileceğiniz için alanında uzman olmanıza gerek kalmayacak.

Juzdan

Juzdan

Juzdan, tüm kartlarını tek bir uygulamadan yönetmenizi ve alışverişlerinizde kolayca ödeme yapmanızı sağlayan bir diğer uygulamadır. Kullanışlı çok sayıda seçeneğe sahip bir uygulamadır. Banka kartı ve kredi kartı kayıt edebilirsiniz ve ayrıca hızlı kredi kullanabilirsiniz. Hepsinden iyisi, ücretsizdir ve can sıkıcı reklamlar içermez.

Midas

Midas

Son olarak, iPhone ve Android için mevcut en iyi finans uygulamalarından biri olan Midas’a sahibiz. Yatırımcıların portföylerini çeşitlendirmek için çeşitli ticaret stratejilerine yatırım yapabilecekleri bir borsa hisse satın alım platformudur. Borsa tüccarlarının performansını yükseltmek için analiz araçlarına ve yatırımcılara daha fazla güven ve güvenlik sağlayan özelliklere sahiptir.