Vodafone Yanımda bildirim kapatma

Vodafone Yanımda uygulaması, Vodafone’un hizmetlerini akıllı telefon üzerinden yönetmek için sunulan bir mobil uygulamadır. iPhone ve Android telefonlarda bulunan Vodafone Yanımda uygulamasına bildirimleri kapatmak zor olabilir, ancak birkaç adımda Vodafone’un rahatsız edici bildirimlerinden kurtulabilirsiniz.

Vodafone Yanımda uygulamasındaki bildirimler; Vodafone ürünleri ve hizmetlerine yönelik bilgilendirmeler, tarife ve paketler hakkında bildirimler, alışveriş kısmı hakkında bildirimler ve Vodafone’ın diğer ürünleri hakkında bildirimler içerebilir.

Neyse ki Vodafone Yanımda uygulamasında bildirimleri kolay bir şekilde devre dışı bırakabilirsiniz. Bunun için Vodafone Yanımda uygulamasını açın. Ardından alt sekmedeki “Hesabın” kısmına dokunun. Açılan menüden “Ayalar”ı seçin. Burada “Uygulama ayarların”a girin. Açılan menüden “Bildirim ayarları”nı seçin. Burada istemediğiniz bildirim türünün önündeki anahtarı kapatın ve aşağıdaki “Kaydet” düğmesine basın.

vodafone yanimda bildirim
Fotoğraf lisansı: Kartal 24

Ayrıca telefonunuzun bildirim ayarları menüsünden de Yanımda uygulamasını seçip bildirimleri kapatabilirsiniz. Bunu yapmanız durumunda, Vodafone Yanımda uygulamasının kendi ayarlarında bildirimler açık olsa bile size bildirim gelmez. Eğer ekrana gelen SIM bildirimlerini kapatmak istiyorsanız, alttaki ekli kılavuza göz atmalısınız.