CS2 Seçkin Hesap nedir, nasıl olunur?

CS2 Seçkin Hesap, Valve tarafından Counter-Strike 2’ye dahil edilen kısıtlayıcı bir önlemdir ve hile yapanlar bu gruba dahil olmadığından oyunu tatsız ve sahtekar hale getiren oyunculardan kaçınarak oyunda rahatlık sağlamayı amaçlamaktadır. Peki CS2 Seçkin Hesap nedir ve nasıl Seçkin olunur? Burada Seçkin Hesap ile ilgili merak ettiğiniz tüm soruları cevaplıyoruz.

CS2 seçkin hesap nedir?

CS2’de Seçkin Hesap statüsüne sahip olmanın faydaları nelerdir? Seçkin statüsündeki kullanıcılar, tüm oyun modlarında yalnızca diğer Seçkin statüsündeki kullanıcılarla eşleştirilir. Seçkin Hesap kullanıcıları ayrıca EXP ve rekabetçi beceri havuzları kazanır ve haftalık öğeler almaya hak kazanır.

Seçkin satın almanın asıl nedeni oynadığınız oyunlarda hile ve tuzak kullanan tüm oyunculardan uzaklaşmaktır. Tabii ki insanlar Seçkin içinde hile yapmaya devam edecek, ancak bu Seçkin dışı bölgelerdeki kadar sık ​​olmayacak. Ayrıca oyunu oynamak için para ödeyen kişiler genellikle oyunla daha fazla ilgilendiğinden, daha iyi oyuncularla gruplandırılacaksınız.

CS2 seçkin hesap nasıl olunur?

Daha önce Seçkin hesap olmak için oyunda 21. seviyeye gelmek ve akıllı telefonunuzu Steam’e bağlamak yeterli oluyordu. Ancak Aralık 2018’de CS: GO’nun ücretsiz olmasıyla beraber bu değişti. Oyunu daha önce satın alanların da dahil edildiği yeni Prime Status (veya şimdiki adıyla Seçkin Durum) sistemi getirildi. Artık Seçkin olmak için bir seferlik Seçkin Hesap paketi satın almak yeterli oluyor.

Seçkin Hesap satın almak için Steam istemcisinde CS2’nin mağaza sayfasını bulun. Ekran görüntülerinin hemen altında Seçkin Hesap almanızı sağlayacak bağlantıyı bulacaksınız.

cs2 seckin hesap alma

Counter-Strike: Global Offensive oyununun CS2 olarak yenilenmesiyle beraber geçmişte Seçkin Hesap olanların hakları korundu. CS2 seçkin hesap kalıcı mı yoksa süreli mi? CS2 seçkin hesap için sadece tek seferde ödeme yapmanız gerekiyor. CS2’de Seçkin Hesap almak için ödeme yapmanız gerekir.