AirPods dış sesi kapatma

AirPods’ta gürültü engelleme şu şekilde çalışır. AirPods’ta dış sesi kolayca nasıl açıp kapatacağınızı öğrenin. Ve AirPod’lardan bir model veya başka bir model almayı düşünüyorsanız, bu özellik karar vermenizi sağlayabilir.

AirPod’larda gürültü engelleme nedir?

Gürültü engelleme, müziğinizin keyfini üstün ses kalitesinde çıkarabilmeniz için dış sesleri ortadan kaldıran teknolojidir. AirPods, ortam gürültüsünü algılamak ve ardından ters sesle etkisiz hale getirmek için yerleşik mikrofonlar kullanır. Bu, toplu taşıma veya işlek bir cadde gibi gürültülü ortamlarda bile kendinizi dış sesleri izole etmenizi sağlar.

AirPods dış sesi kapatma

AirPods gürültü engelleme özelliği, çalan şeye odaklanmanıza yardımcı olurken, etrafınızda olup bitenlere göz kulak olmak isteyebileceğiniz durumlar vardır. Örneğin, çevrenize göz kulak olurken çalışırken arka plan sesine sahip olmak istiyorsanız, AirPod’larınızın bu gürültü engellemeyi kaldırma yeteneğine sahip olduğunu bilmek sizi memnun edecektir.

Çevrenizin farkında olmak veya kendinizi izole etmek ve en sevdiğiniz Apple kulaklıklarınızla ne çaldığına odaklanmak arasında seçim yapmak size kalmış. AirPods’unuzdan gürültü engellemeyi açmak ve kapatmak, AirPods Pro’daki sensöre ve AirPods Max’teki küçük üst düğmeye dokunarak takmak kadar basittir.

air pods dis sesi kapatma

Peki, hangi AirPods modellerinde gürültü engelleme özelliği var? Şu anda AirPods Pro ve AirPods Max’te gürültü engelleme özelliğini bulacaksınız.

AirPod’ların geri kalanına dahil edilmesini dört gözle bekliyorsanız, AirPods haberlerimiz için bizi izlemeye devam edin. Yakında çıkacak AirPods’daki yenilikleri size ilk bildiren biz olacağız.

Sonuç olarak, gürültü engelleme, AirPods Pro ve AirPods Max kullanıcılarının ses deneyimini önemli ölçüde iyileştiren etkileyici bir teknolojidir. Bir müzik aşığıysanız ve dikkatiniz dağılmadan kendinizi en sevdiğiniz şarkıya kaptırmak istiyorsanız, gürültü önleyici AirPod’lar sizin için güvenli bir yatırımdır.