Lodventure inceleme

Açık dünyada tek oyunculu ve 4 oyuncuya kadar işbirliği ile oynanabilen Lodventure, Sky Games tarafından geliştirilen aksiyon ve hayatta kalma oyunudur.

Lodventure inceleme

Lodventure hikayesi, efsanevi Lod taşını arayışıyla temellenir. Açık bir dünyada vahşi bir ortamda geçen macerada oyuncular kendi evlerini inşa edebilir, ekinlerini ekebilir, iksirler hazırlayabilir ev evcil bir at sahibi bile olabilir. Oyunun en önemli özelliklerinden biri de tek oyunculu oynanabilmesinin yanında dört oyuncuya kadar eşli oynanabilmesidir. Lod taşını ararken oyuncular eğlenceli boss dövüşlerine girerler.

Oyuncular değerli ve efsanevi Lod taşını ararken, vahşi doğanın derinliklerine girmek zorunda kalırlar. Lod taşı aynı zamanda büyük bir zenginlik getirecektir. Bunun için az kaynağın olduğu bir ortamda büyük bir hazine avı başlatmaları gerekiyor. İşleri kolaylaştırmak için kendinize ev inşa etmeli ve güçlü yönlerinizi geliştirmelisiniz. Oyunu tek oyuncu olarak oynayabilmenizin yanında 4 kişiye kadar eşli de oynayabilirsiniz.

Lodventure 2

Lodventure oynanış

Oyunun ekipman yönünde elde edebileceğiniz çok fazla seçenek var. Daha güçlü düşmanlara karşı ayakta durabilmek için daha iyi ekipmanlar bulmalısınız Bunun için bilinmeyen mağaralara, madenlere ve zindanlara ulaşmalısınız. Her şey Lod taşını bulmak ve zengin olmak için ve bu nedenle bu uçsuz bucaksız açık dünyada irfan parşömenlerini toplamalı ve güçlü bosslara karşı zaferler elde etmelisiniz.

Lodventure 3

Bu bilinmeyen engin, açık dünya vahşi doğasında, efsanevi Lod taşı için bu destansı yolculuğa tek başına veya hazine avcısı arkadaşlarınız ile çıkabilirsiniz. Oyun, 4 oyuncuya kadar eşli oynanışı destekliyor.

Zevkinize uygun kendi evinizi inşa edebilirsiniz, ayrıca evinizi kendinize göre dekore edebilirsiniz. Doyurucu yemekler pişirmek için kendi çiftliğinizi ekip biçebilirsiniz. Böylece açlık mekaniği ile başa çıkabilirsiniz. Ayrıca yararlı malzemeler toplamak ve kendi iksirlerinizi hazırlamak için düşmanları yenmelisiniz.

Lodventure 4

Hayatta kalmak için daha iyi malzemeler elde etmek ve daha iyi ekipman yapmak için mağaralara, madenlere ve zindanlara girmeye devam etmelisiniz. Lod taşını bulmak için zindanlara yeterince derin ilerlemelisiniz, daha önce olanlarla ilgili irfan toplamalı ve yeni öğrendiğiniz yeteneklerle her bölgenin bosslarını yenmelisiniz.