Yeniden Refah Partisi Kartal Adayı Nevzat Şavluk oldu

Yeniden Refah Partisi, milli görüş bayrağını yeniden yükseltmeye kararlı. Milli görüşün Kartal’daki yükselişi Yeniden Refah Partisi ile devam ediyor. Kartal’da da son yıllarda yoğun katılım alan Yeniden Refah Partisi, her hafta SKM toplantıları yaparak seçim çalışmalarına devam ediyor. Yeniden Refah Partisi’nin Kartal Adayı Nevzat Şavluk da iddialı görülüyor.

Yeniden Refah Partisi Kartal İlçe Başkanlığının bu haftaki SKM toplantısı, SKM başkanı Cevdet Morkoç başkanlığında gerçekleştirildi. Toplantıya, Yeniden Refah Partisi Kartal Adayı Nevzat Şavluk ve Yeniden Refah Partisi İl Sorumlusu Nedim Ertural da katıldı.

Yeniden Refah Partisi Kartal Adayı

Önceki gün İstanbul adayı belli oldun Yeniden Refah Partisi’nde, Genel Başkan Fatih Erbakan, “rantçı”, “heykelci” ve “örgütçü” belediyecilik anlayışlarına karşı, kendilerinin “ahlaklı belediyeciliği” esas alacaklarını söyledi. 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlerde Yeniden Refah Partisi’nin İstanbul adayı olarak Mehmet Altınöz açıklandı.

yeniden-refah-partisi-kartal-adayi

Yeniden Refah Partisi’nin Kartal adayı ise daha önce belli oldu. Yeniden Refah Partisi’nin Kartal adayı Nevzat Şavluk oldu. Nevzat Şavluk’un ve partisinin yerel seçimlere çok sıkı hazırlandığı ve tüm Kartal’da partisinin oylarını arttırmak için ve seçimlerde iddialı olabilmek için kampanya yapacağı öğrenildi. Yeniden Refah Partisi bu kapsamda Kartal’da her hafta SKM toplantıları yaparak çalışmalarına yön veriyor.