Et ve Süt Kurumu İstanbul mağazaları

Et ve Süt Kurumu, İstanbul’daki mağazasında satışlarına devam ediyor. Et ve Süt Kurumu’nun İstanbul’daki tüm resmi bayileri ile ilgili adres bilgilerini sizinle paylaştığımız bu rehbere hoş geldiniz. Et ve Süt Kurumu İstanbul’da Beylikdüzü mağazası üzerinden keseye uygun satışlarına devam ediyor.

2017 yılında İstanbul’daki tüm mağazalarını kapatan Et ve Süt Kurumu, şu anda sadece Beylikdüzü’ndeki bir mağazada satışlara devam ediyor. Mağazalardan satış yapmasa da bazı marketlerde halihazırda Et ve Süt Kurumu reyonları bulunuyor. İstanbul’da Beylikdüzü dışında başka bir ilçede kuruma ait mağaza bulunmuyor.

Et ve Süt Kurumu İstanbul adresi

Et ve Süt Kurumu’nun İstanbul Beylikdüzü mağazasının adresi: Adnan Kahveci Mahallesi Atakent Caddesi No: 29/46 Beylikdüzü/İSTANBUL. Telefon numarası: 0 (212) 855 03 34. Sığır eti, tavuk eti, köfte, sucuk, salam, sosis, koyun eti, dana eti, kuzu eti çeşitleri bulunur.

Et ve Süt Kurumu mağazaları pazar günleri dışında haftanın her günü hizmet vermektedir. İstanbul Et İşletme Müdürlüğü, İstanbul, Kırklareli, Tekirdağ Çanakkale, Edirne bölgelerinden aldığı sığır ve koyunları keserek ürettiği etleri karkas ve kemiksiz olarak veya et ürünleri şeklinde değerlendirmektedir. Kavaklı Mahallesi Kosova Caddesi No: 17 Beylikdüzü /İSTANBUL adresinde bulunur.