Tuzla Belediyesi ile İŞKUR işbirliği

İhtiyaç sahibi vatandaşlara iş imkanı sağlamak amacı ile, İŞKUR ve Firmalar ile iş taleplerine karşılık veren Tuzla Belediyesi, istihdama katkı sağlaması ile öne çıkıyor. Son olarak İŞKUR Tuzla Şube Müdürlüğü, Tuzla Belediyesi, İstanbul Anadolu Yakası Organize Sanayi Bölgesi ve Tuzla Marina işbirliğiyle düzenlenen Tuzla 3. İstihdam Fuarı sayesinde bin 598 kişiye iş kapısı yaratıldı.

Tuzla Belediyesi Kariyer ve İstihdam Merkezi(TUZKAM), işçi ile işveren arasında istihdam köprüsü oluşturarak binlerce kişiyi işe yerleştirdi. Tuzla Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren Tuzla Belediyesi Kariyer ve İstihdam Merkezi, iş arayan vatandaşlar ile işvereni buluşturarak binlerce vatandaşın istihdam edilmesine katkıda bulunuyor.

Tuzla Belediyesi ile İŞKUR arasında yapılan protokol çerçevesinde, iş arayan vatandaşlar belediye hizmet binası içerisinde bulunan İŞKUR ofisi veya TUZKAM internet sitesi üzerinden başvuru yaparak CV oluşturabiliyor. Alınan başvurular, Kariyer Merkezi’ndeki üye işverenler tarafından inceleniyor. İncelenen başvurulardan onaylanan ise Tuzla Belediyesi güvencesi ile işe başlıyor.

TUZKAM adresi: Evliya Çelebi Mh. Hat Boyu Cd. No:17 34945 Tuzla / İST TUZKAM telefon numarası: 444 0 906 (Dahili-2140)