Kartal’daki fırsat çadırına vatandaşlar akın etti

İstanbul Kartal’da binlerce çeşit üründe indirimli satışlar yapılan fırsat çadırı, vatandaşlardan yoğun ilgi görüyor. İndirim çadırında yüzde 70’lere varan indirimler yapılırken, vatandaşlar beğendikleri ürünleri tükenmeden alabilmek için çadıra akın etti.

Bir süre önce yıkılan ve yerine meydan yapılması için çalışmalar yürütülen Kartal Stadı’nın bulunduğu alanda kurulan Marka İndirim Çadırı, binlerce üründe yapılan indirimlerden dolayı vatandaşlardan büyük ilgi görüyor. Vatandaşları memnun eden indirimler sebebiyle ihtiyaç duyulan çok sayıda ürünlere büyük indirimlerle ulaşmak mümkün oluyor.

Çadırda giyimden gıdaya her türlü ürün satılıyor. Kot, pantolon, takım elbise, kravat, gömlek, ceket, bluz, t-sirt, sweetshirt, pastırma, sucuk, etli ekmek, mantı, kaşar peyniri, tulum ve envayi çeşit ürün bulunuyor.

Kartal’daki eski stat meydanına kurulan indirim çadırı, 5 Aralık 2019 ile 6 Ocak 2020 tarihleri arasında açık kalacak. İndirim çaldırının çalışma saatleri, sabah 10:00 ile akşam 22:00 arasındadır.