Şile İlçe Emniyet Müdürü kimdir?

İstanbul’da en güncel amir atamaları tamamlandı ve Şile’ye atanan yeni ilçe emniyet müdürü belli oldu. Şile İlçe Emniyet Müdürü olarak Hazım Gümüş atandı.

İstanbul’da Eylül 2021’de yapılan atamaların ardından Şile ilçesinde emniyetin başındaki isim değişti. Şile’nin yeni ilçe emniyet müdürü Hazım Gümüş oldu. Bu yazıda Şile İlçe Emniyet Müdürü Hazım Gümüş hakkında bilmek isteyebileceğiniz her şeyi öğrenebilirsiniz.

Hazım Gümüş kimdir?

Şile İlçe Emniyet Müdürü Hazım Gümüş, İstanbul emniyetinde çeşitli görevlerde bulundu. Son olarak 2019 yılından 2021 yılına kadar Tuzla’da ilçe emniyet müdürü olarak görev yapan Hazım Gümüş, görevini tamamladıktan sonra Şile’ye atandı.

1969 Konya Ilgın Doğumlu olan Hazım Gümüş ilk, orta ve Lise öğrenimini Ilgın’da bitirdi üniversite öğreniminden sonra 1991 yılında polis memuru oldu. 9 yıl polis memurluğunun ardından girdiği sınavla komiser yardımcısı olarak yurdun çeşitli yerlerinde görev yaptı ve 2010 yılında Rize’ye atandı.

2010 Yılında Rize’de göreve başlayan Gümüş, sırası ile Tophane ve Cumhuriyet Polis merkezinde emniyet amiri olarak görev yaptı. Daha sonra Ardeşen İlçe emniyet müdürlüğüne vekaleten Ardeşen İlçe emniyet Müdürü Olarak atandı. Yurt genelinde aldığı görevlerin ardından İstanbul’a tayini çıktı.