İSKİ’den Maltepe’de su kesintisi açıklaması

İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü’nden (İSKİ), İstanbul Maltepe’de suların kesileceğini açıkladı. Maltepe suların kesilmesinin ardından vatandaşlar suyun ne zaman geleceğini merak etmeye başladı. Maltepe’de İSKİ’nin su kesintisinin ne zaman son bulacağı haberi merak ediliyor.

Güncel su kesintisi haberleri için Su Kesintisi sayfasına bakabilirsiniz. Böylece güncel olarak su kesintisi bildirimlerini ve son durumu öğrenebileceksiniz. Altta ilişik haberden son dakika güncel su kesintisi bilgilerini görebilirsiniz ve Maltepe’de suların gelme zamanını görebilirsiniz.

Maltepe’de su kesintisi

Maltepe’nin bazı mahallelerine su kesintisi uygulanıyor. Su kesintileri genellikle boru hatlarında veya su pompalarında yapılan bakım çalışmaları ile ilişkilidir. Yine de Maltepe ilçesinde suların ne zaman geleceğini öğrenmek istiyorsanız, yukarıda belirtilmiş olan su kesintisi genel sayfasına bir bakabilirsiniz. Bu arada sizi uyarmamızda fayda var, sular gelince bir süre kirli akabilir, o yüzden kısa bir süre de olsa suları açarsanız, temiz su gelebilir. Borular temizlendikçe daha temiz su evinize ulaşacaktır. Su kesintisi gerçekten şu an için kötü bir durumdur.

Maltepe’de oturuyorsanız ve sularınız kesikse, bölgenizde bir su kesintisi uygulanıyor olabilir. Suların kesilip kesilmediği konusunda size gelecek mesajları takip edin. İSKİ genellikle kesinti öncesi mesaj gönderir. Burada su kesintisi olup olmadığı ile ilgili inceleyebileceğiniz su kesintisi genel sayfası yukarıda gömülüdür. Mutlaka ona bakın ve suların kaçta geleceğini öğrenebilirsiniz. Bu anlamda size faydalı olacak bir sayfadır.